Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A szemöldököm nagyon világos....

A szemöldököm nagyon világos. Mit tehetnék? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Barna hajam van de a szemöldököm nagyon világos,ezért mindig festenem kell.(hol ceruzával,hol porral)

Mit tehetnék hogy sűrűbb és sötétebb legyen?



2019. jan. 23. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szemöldökfesték
2019. jan. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vigyázz vele nagyon mert én pl. Allergiás lettem rá és visszagondolni is rossz hogy néztem ki hámló, vörös szemöldökkel, de ha nem vagy rá allergiás akkor egész szépen meg lehet vele csinálni/csináltatni.

A tetoválást egyáltalán nem ajánlom.

2019. jan. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én szőke vagyok alapból, de 11 éve barnára festem a hajam, a szemöldökömet pedig 15 èvig ceruzázgattam és festegettem, 1 éve tetováltattam ki, festeni így is kell néha, mivel a 'szőr'szőke, de legalább a ceruzát elhagyhattam és mindig tökéletes a formája.

Profihoz mentem jó sok pénzért, csak azt bánom, hogy nem soksok évvel ezelőtt!

2019. jan. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Természetes hatású szemöldöktetoválás
2019. jan. 25. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!