Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért akarnak a magyar fiatal...

Miért akarnak a magyar fiatal lányok ribinek kinézni?

Figyelt kérdés
Nagyon sok a furcsa már rib#ancos külsejű fiatal lány akik büszkék is a megjelenésükre. Napközben is tűsarkút viselnek, feszes ruhákba járnak, borzalmas műkörmeik vannak. Totális olcsó külső amivel csak Kelet-Európában lehet találkozni.
2019. jan. 24. 22:00
1 2
 1/14 anonim válasza:
28%
Hogy a külsejük tükrözze a belső "értékeiket". Hogy a pasikák 5 perc alatt kapjanak egy laza pipát. Szex fél órás "udvarlás" után. Micsoda tuti nők szaladgálnak mindenfelé! :D
2019. jan. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
25%

Csinos miota k vás,ja hogy ez fáj a szürke egereknek akik turibol öltöznek mert nincs pénzük minőségre nem tudnak női cipőben csak botladozni, életükben nem jutnak el fodrászhoz kozmetikushoz,nem ismerik fésüt a higiniát,szállj fel egy pesti buszra na azok a szaglo zsiros haju kezeletlen bőrű nők neked valok. Hadd ne kelljen minden nőnek nőitlennek igénytelennek kénizni.. Gondolom mindenhová vinnéd a nőt aki büdös zsiros haju,öreganyós ruhában jár... Férfiak az igazi nőket kedvelik,azokkal is lépnek félre..

40N

2019. jan. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
Igazodnak a férfi igényekhez. Sok férfinak erre a nőre áll fel. Szinte minden férfi odáig van az ilyen kinézetű nőert
2019. jan. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%

#2 nekem ugyan nem fáj mert nem érdekel. Magassarkuban nem járok mert nem tetszik és nem tudok benne menni. Nem szeretem a túl nőies cipőket

Nem turkalobol oltozom de akkor sem szeretem a túl noies csicsás giccses ruhákat . Egyszerű öltözet híve vagyok farmer , polo, borkabat , tornacipő stb

Sminkelni nem tudok soha nem is erdeklt. Nekem se kedvem se energiam ezzel szenvedni napi szinten . Fodrászhoz kozmetikushoz járok bár nagyon utalok ott ülni . Engem nem zavar ha valaki noiesebben öltözik , joga van hozza ő úgy érzi jól magát de azért mert más nem szeret úgy öltözni nem kéne leszolni , lenézni

Soha nem rajongtam a túl nőies ruhakert , dolgokért

2019. jan. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
12%

Totàl igaza van 2-esnek mintha èn ìrtam volna.

Igènyes nőies megjelenès miòta negatìvum,inkàbb ritka.

BKK-n is kötött pulcsis,szürke egereket látok akikben annyi a szexualitàs mint egy zsàk krumpliban.

Neked meghagyom a szürke egereket,vannak bőven,a nők 90%-a ilyen megnyugodhatsz vàlogathattok kedvetekre.

2019. jan. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
79%

Szvsz azért öltözködnek úgy a lányok, mert fel akarják magukra hívni a figyelmet, főleg a férfiakét, mert ugye úgy jobban megnézik őket.

Egyik valaszolónak: én nem vagyok igénytelen, és ribisen sem öltözködöm. Szerintem a kettő között van átmenet! Ami a normál, és csinosnak is érzem magam úgy!

32N

2019. jan. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert sajnos ebben az országban a legtöbb faxxal rendelkező lénynek erre van igénye, csak az ilyeneket veszi észre és nézi egyáltalán bármibe.
2019. jan. 25. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
55%

Miért akarnak a magyar fiúk díszb*zik lenni?! :)

Hidd el hogy a mai "férfi" jelöltek se különbek a lanyoktól...

A kérdés amit beillesztettél, abból pedig nem azt szűröm le hogy ribi. Hanem hogy ad magàra.

2019. jan. 25. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
31%

Én nem gondolom,hogy amit írtál az feltétlen r*b*ncos.Nem látom ezt a jelenséget tömegesen az utcán.Inkább az ízlésficamot,és azt,hogy gyakran olyan ruhât és stílust aggatnak magukra nők,ami leginkább előnytelenné teszi a külsejüket,és a hátrányokat hangsúlyozzák,mert ez a divat.Csak azt elfeljtik,hogy nekik pont nem kéne.Gondolok itt a p*csanaci,amiből a fele hátsô kilóg.Szerintem ez senkin nem szexi,bár nő vagy,de inkább gusztustalannak látom.De ha még ehhez járul 10-15 kg felesleg,akkor inkább meghökkentő.Vagy az átlátszó legging önmagában,és a 6 kg partismink egy átlagos napon.

Amúgy figyelemfelhívás.Persze aztán sokan meglepódnek,ha nem olyan stílusban jön a közeledés.N36

2019. jan. 25. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
85%

érdekel is engem..a kedvesem ritka jó ízlésű..más nőt meg nem nézegetek..mindenkinek maga baja ha olyant vesz fel ami rontja az összképet

25F

2019. jan. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!