Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mondanátok jó hagyományos...

Mondanátok jó hagyományos körömlakkokat, amik tartósak, szép fedésűek, nem pattognak le olyan hamar? Nem szeretnék tovább géllakkozni, ha már egy hetet bírná egy sima lakk, akkor elégedett lennék.

Figyelt kérdés

2019. jan. 27. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Chanel, Opi, CNd, Guerlain, Benecos, Dolce Gabban netről.. rengeteg van
2019. jan. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az essence the gel lakkjai is beváltak. Meg az avon mark.
2019. jan. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez sok dologtól függ. Nálam a legolcsóbb lakk is tart 5-7 napig, de erős és rövid körmeim vannak. Alaplakk, megfelelő technika, jó fedőlakk (seche vite) kérdése.

Ha hosszabb körmöt akarsz, el van gyengülve, sokat gépelsz vagy mosogatsz, stb, akkor nem reális sajnos az egy hét.

Egyébként ami nekem kedvenc, az a moyra és a rimmel lakkok, de az astor se rossz. Hátha nálad is beválnak.

2019. jan. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is a Moyrát akartam mondani. Nálam simán veri a nála 2-3x drágább lakkokat is. Szépen terül, nem csíkoz, gyorsan szárad.

Öt napot nálam is úgy bír ki a lakkozás, ha nem végzek olyan munkát a kezemmel, ami nagyon koptathatná. És egy jó alap- és fedőlakk sokat tud segíteni (hozzáértőbbek szerint a 2in1 félék sem az igaziak, a külön alapozónak és külön fedőlakknak gyártott termékek jobbak).

2019. jan. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, Csajok, mindenkinek! :)
2019. jan. 29. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!