Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Igaz, hogy a szőke haj már...

Igaz, hogy a szőke haj már elavult? (Én gesztenyebarna vagyok. )

Figyelt kérdés
2010. jún. 30. 16:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

nem tudom. de úgy őszintén nem érdekel mit diktál a divat:D

ha én szőke akarok majd lenni az is leszek:P na de nem olyan hidrogénszőke:D....

a gesztenyebarna az szép hajszín.nekem is olyan van.:)

2010. jún. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Elavult? Ha arra a hajra gondolsz mikor az agyon szolizott bőrre ilyen undorító szőke hajat festetnek a hajukra azt mondom elavult!!!!!!! De a természetes szőke szép tud lenni nagyon ha nem barna bőrű. Am én is barna vagyok, inkább szőkésbarna, nem festem a hajam de nagyon szép színű:)
2010. jún. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
szerintem azért unalmas már a szőke,mert nagyon sok lány lett szőke az utóbbi időben és ugye amiből sok van,annak előbb utóbb annyi.De szerintem inkább a hidrogénszőke ment ki a divatból.
2010. jún. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem elavult a szép szőke, csak gyorsan törünk felfelé mi barnák :))
2010. jún. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

az agyonszolizott bőr,és mellé a szőke haj tud nagyon undorító lenni.ez tipikus plázapics@'ra utal persze ha mellé úgy is néz ki mert azért vannak kivételek.

nekem fehér a bőröm most olyan szőkésbarna hajam van.

úgy őszintén nem a hajszín a lényeg. divat mindig is lesz, de nem annak kéne meghatározni az életünket hanem,hogy Te miben érzed magad jól.

2010. jún. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Már miért lenne elavult a szőke hajszín??

Ugyanannyi barna, fekete lány szaladgál az utcán, mint szőke...ha nem több.

Egy másik ok, amiért még inkább nem elavult: az osztályunkban 17 lány van, abból én vagyok egyedül világosabb szőke, 2 sötétebb, a többi pedig barna meg fekete.


19L

2010. jún. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem vagyok egy divatember, sőt... :-)

Csak nagyon sok embertől hallottam, hogy már "ciki" a szőke.

De szerintem a természetes szőke szép. A szőkésbarnát személy szerint nem szeretem, a festettet meg pláne... :D

Egyébként ha a barna hajra fujjol mindenki, akkor is barna lesz a hajam, ez vagyok én! :-)

2010. júl. 1. 12:36
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Sztem nem az a lényeg hogy divat vagy nem divat,hanem hogy jól áll vagy sem.
2010. júl. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a szőke haj ugyanolyan divatos,mint a barna.Csak nem mindegy ki a képviselője, mert ha agyonszolizott plázapics@'s és ahhoz szőke haj na az elavult és gáz is.

De egyébként egy normális lányon szerintem szép.

2010. júl. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szőke helyett most a kávébarna és a fekete nagyobb divat lett :)

De a szőke teljesen szerintem sosem fog távozni a divatból mert nagyonszép és különleges hajszín tud lenni (viselőjétől függően)

2011. jan. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!