Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám eltüntetni a...

Hogyan tudnám eltüntetni a pattanás utáni piros foltokat?

Figyelt kérdés
Meg a szemem körüli karikákat...mert nagyon furcsa,hogy a börőm az orrnyergemtől sötétebb és így nagyon nem szép:/ Valami tanács esetleg? köszönöm 16/L (ohh igen és nekem zsíros a böröm)
2010. jún. 30. 20:42
 1/7 A kérdező kommentje:
mért nem válaszol nekem senkise??:/
2010. jún. 30. 20:58
 2/7 anonim ***** válasza:

az én bőröm is olyan,

reggel és este olyan neutrogena-s bőrtisztitoval lemosom, este utána bekenem hámlasztóval, hetente bőrradírozok barancmagos bőrradírral, és havonta kozmetikushoz járok kezelésre, hetente szmöldök.

van vele dolog, de megéri.

L/16

2010. jún. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
és körülbelül mennyit költesz?:/ és hol vásárolszxD?:$ és köszönöm a választ^^
2010. jún. 30. 21:11
 4/7 anonim ***** válasza:

a neutrogéna cucc olyan 1100-1200 körül volt, ez:

[link]

a bőrradírt nem tudom, anya vette a kozmetikustól,

az arckezelés 3500.


alapozóval is el tudod tüntetni, de attól csak még csúnyább lesz a bőröd [évek kérdése].

nincsmit :)

2010. jún. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

igen..az én környékem is ennyi:/ hát nem fogom megúsznixD


igen tudom nem is használok alapozót...eltömíti a próusokat meg ilyenekxDköszi^^

2010. jún. 30. 21:27
 6/7 anonim ***** válasza:

Miket az első leírt azok mind jók.

Nem tudom hány éves vagy...asszem 20 év felett az ilyeneket lézeres kezeléssel oldják meg. Kicsit sokba kerül, és nagyon fáj (röviden tömören leégetik a őüröd), de megéri :D

2010. jún. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát 16 vagyok ugye:DxD ááhh nem akarom hogy leégessék a bőrömxD de azért köszi a választ^^
2010. jún. 30. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!