Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a vèlemènyetek a Guess-es...

Mi a vèlemènyetek a Guess-es táskákról?

Figyelt kérdés
Nekem tetszenek,viszont tudomásom szerint nem bőr,ahhoz képest meg kicsit drága.Viszont sokak szerint gagyi.Szerintetek?

2019. febr. 8. 14:35
 1/3 anonim ***** válasza:
30%
Drága, és semmivel nem tart tovább, mint egy Deichmannos műbőr táska.
2019. febr. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
31%
gagyi, prolis kinézetű műanyag, tömeg táska és nem minőségi. ennyi pénzből már egy rendes bőr táskát veszek vagy valami minőségi márkásat.
2019. febr. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kettő is van. Az egyiknek a cipzár részénél van egy apró kopás, a másiknál pedig a műanyag szegéllyel bevont pántrész más nem túl esztétikus. Mindegyiket tavaly vettem, de tényleg semmivel sem jobb a minősége, mint egy olcsó fastfashion táskának.

A “luxus” táskáknak is vannak különböző árkategóriái és szintjei, és a Guess tipikusan az, ami kb. a legalján van.

Most elhatároztam, hogy beruházok egy Michael Korsra vagy Furlára. Lehet, hogy ezek árban egy szinttel magasabban állnak, és minden ismerősöm évek óta hordja, akinek van. Nyilván meg ezek sem a Louis Vuitton, hanem a “megfizethetőbb luxus” kategória.

2019. febr. 9. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!