Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy jó testápoló helyettesíthe...

Egy jó testápoló helyettesíthet egy parfümöt? Úgy is lehetek jó illatú?

Figyelt kérdés
Igaz csak avonos parfümöm van,2 db,de nincs kedvem minden nap azt használni.Meg nincs pénzem több parfümre mindig.Testápolóból meg van ezer fajta,és ugye olcsóbb is.Van egy avonos testápolóm is,Viva la vita,szerintem jó illatú,ha csak ezzel kenem be a testemet,érezni lehet rajtam az illatát ?
2019. febr. 11. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a Femmet használom, lilát és rózsaszínt. A sárga nem tetszik. A rózsaszínből van testápolóm is, de a parfüm erősebb és tartósabb.
2019. febr. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy testapolo nem erhet fel egy parfummel.
2019. febr. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a testpermetet.

Az is elég intenzív illatú és olcsóbb mint a parfüm.

(Avonnak vannak nagyon finom illatai)

2019. febr. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem simán helyettesíthető, ha olyan tartós az illata. Nekem anno volt egy testápolóm, aminak olyan hosszan tartó illata volt, mint amilyet még egy parfümmel sem tapasztaltam.
2019. febr. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
sajnos nem helyettesíti. 20.000,- Ft körül már jó és igényes parfümöket lehet venni
2019. márc. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!