Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen 70-es évek beli frizurá...

Milyen 70-es évek beli frizurám legyen az iskolai farsangon?

Figyelt kérdés

Az osztályommal a farsangon a Greaseből a Summer Nights c.dal klipjét fogjuk elő adni. A ruhám és a sminkem már meg van, de a frizurával bajban vagyok. Hogy csináljam úgy meg a hajamat, mint ahogy abban a korban hordták? Ha vizesen befonom éjszakára és reggel kibontom, akkor ugye hullámos lesz kicsit, szóval az úgy szerintetek megfelelő? Vagy milyen frizurát lehetne csinálni? Sajnos se én, se anyukám nem vagyunk túl jók frizura készítésben, a barátnőm meg nem hiszem, hogy eljönne segíteni előtte ebben.

A válaszokat köszönöm szépen előre is! :)



2019. febr. 16. 20:52
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem beírni, hogy nem olyan hajra gondolok, amiket a bulikban hordtak, ez a nagy, feltupírozott, göndör, amit még a város másik felében is látni lehet. Olyan, amilyen Sandynek van a You are the one that I want klipben. Hanem olyanra, amilyet a mindennapokban és a suliban hordtak a gimisek.
2019. febr. 16. 20:56
 2/6 A kérdező kommentje:
Úúú, most láttam, hogy ez az 50-es években játszódik. Szóval olyan ötleteket várok! :)
2019. febr. 16. 21:04
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezt hajrögzítő habbal könnyen hátra tudod nyalni ilyenre

[link]

2019. febr. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de ez szerintem a Summer Nightsba túl "vad". :)
2019. febr. 16. 21:13
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Jó pár éve gimiben mi is megcsináltuk.


Nálunk a lányok többségének lófarok + színes szalag, göndör (egymásnak csináltuk hajsütővel), kis fonás + félig kiengedve vagy kreppelt frizura volt.


[link]

[link]

2019. febr. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Végül olyan lesz a hajam, hogy nagy loknik lesznek benne, amik már fentről elkezdődnek és ezeket kúpos hajvasalóval fogjuk csinálni és egy lila selyem kendő lesz hajpántként a hajamban. És az egyik barátnőm, aki nem jár suliba, ő úgyis ráér, szóval majd tud nekem segíteni. :)
2019. febr. 20. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!