Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek is gyönyörű...

Szerintetek is gyönyörű Gönczi Fanni? És milyen a stilusa?

Figyelt kérdés

2019. febr. 20. 07:42
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok egyszer találkoztam csak vele és ha fiú lennék akkor azt mondanám beleszerettem. 16l ő 19 vagy 18 asszem
2019. febr. 20. 18:17
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus instap*csa. Mitha gyàri futószalagról esett volna le, mint a többi lany is.
2019. febr. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Amúgy meg miért reklámoznam itt magam? Mindenki csak féltékeny
2019. febr. 20. 18:30
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem gyönyörű.Jó alakja van,de arca nem szép.A szemöldöke és a foga elrontja az egész lányt.


Nem féltékenyek az emberek,pusztán árulkodó az egész:

-nincs sok követője,kb.senki nem tudja,hogy ki is ő

-már maga a kérdés is

-egyszer találkoztál vele,de tudod,hogy rendesen eszik

-az utolsó két válaszod is elég érdekes


Lényegtelen,hogy most te vagy-e a képen.A kérdésedre a választ megkaptad és szerintem eléggé egyhangúak.

2019. febr. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

Fogalmam sincs ki ez a csaj, illetve hogy honnan szalasztották, de a képei alapján szerintem semmi szépség nincs benne.

Egy tipikus gebe, kapafogú, hosszú orrú instap*cs@, aki világszépének képzeli magát. És nem mellesleg rettentően mű.

Na, ez az a típusú csaj, akit szintén nőként rettenetesen gyűlölök.

Csak azért mert a környezeténél jóval magasabbra nőtt és elég deszka, mindenét kirakja egoista módon, hogy neki “mennyire jó teste van”. - Mint egy majom az állatkertben...

Nem értem, miért hiszi azzal a sötét, tetovált “kocka szemöldökével” ennyire szexinek magát. Azt hiszi, olyan jól áll neki a fekete haj, mint “Kájli Dzsennerkének”, közben pedig ezzel inkább a tipikus “banya” hatást éri el, ami méginkább ráerősít a beesett lóarcára.


És még a nála jóval esztétikusabb külsejű és szebb arcú lányok küzdenek önértékelési problémákkal...

2019. febr. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem tetszik. Mű. A méteres party szemöldöke pedig eléggé vicces.

A testalkata nem rossz. De abban sincsen semmi extra. Kb pesten minden 3.-lány hasonlóan néz ki.

A stílusa pedig...nekem nagyon nem jön be.

Olcsónak ható cuccokat hord(és most nem az árára gondolok) és teljesen tucat. Nincsen benne semmi különleges.


És mielött megkapnám. Nem vagyok féltékeny rá. Nekem van normális önértékelésem ami nem a likeoktól és egyébb insta szarságoktól függ.


Amúgy ez az önpromó meg eléggé nevetséges.

2019. febr. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy szokásos t cigány tini Rbanc
2019. febr. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé lófeje van.
2019. febr. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Ok
2019. febr. 21. 20:21
 20/28 A kérdező kommentje:
Köszi
2019. febr. 21. 20:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!