Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az Avonnál hogy vannak a...

Az Avonnál hogy vannak a jutalék sávok? Mekkora a max kedvezmény amekkorával egy tanácsadónő vásárolhat? Meg kell e venni valami kezdőcsomagot, ha tanácsadónő akarok lenni? Kell vállalkozói?

Figyelt kérdés
2010. júl. 2. 07:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

szia!

maximálisan 35% kedvezményt kaphatsz leirom a sávokat

0 - 24999 15%

25 ezer - 74999 25%

75ezer felett 35%


ezenkívül ha véletlen egy rendelésed nem érné el az 5ezret akkor 750et kell fizetni a szállitásért.


hát én nem rég kezdtem de sztem megéri venni kezdőcsomagot pár terméket kipróbáltam és igy tapasztalat alapján is tudok tanácsot adni ha kell

2 féle csomag van van az arany és a platina igaz hogy a platina drágább de több termékminta van benne és pár teljes termék is amit meg eltudsz adni az épp aktuális katalógus áron


és nem kell vállalozói csak annyi kell hogy betöltsd a 18at ha még nem töltöttd be akkor anyud vagy tesód nevére kapod a csomagot de ettől függetlenül te csinálhatod


ha kíváncsi vagy még vmire akkor irj nyugottan :D

2010. júl. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szió!

Köszi a választ!

De én hallottam olyanról, hogy 70% kedvezménnyel is vehetnek a tanácsadónők cuccokat.

Annak örülök, h nem kell vállalkozói, de akkor így hogy adsz róla számlát?

2010. júl. 2. 15:29
 3/8 anonim ***** válasza:
46%

szia!

hát az a 70 % baromság nem tom kimondta neked am vannak olyan akciók hogyha a katalógusból x ugyanolyan vmit rendelsz (ez külön szórólapon van cssak nekünk) akkor egyet ajándékba kapcs vagy pedig annak aóz x termékek összegéből kapsz 40m max 45 százalékot am meg mért adnál számlát ?? én se kaptam sose és nekem a koordinátorom se mondott erről semmit

2010. júl. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Belinkelem neked mit találtam:

[link]

A számlát azért kérdeztem, mert evidensnek tünt, de akkor örülök, h nem kell.

Azt még meg szabad kérdezni, hogy neked hogy megy?

Hirdeted magad valahol?

Kiknek adsz el?

Mennyit keresel kb havonta ezzel?

Mellékállásban csinálod, vagy főállásban?


Nagyon köszi!!!

2010. júl. 2. 20:10
 5/8 anonim ***** válasza:
hát nem ettől leszek milliomos :P de nekem már a kedvezmény miatt is megéri amúgy meg családtagoknak osztálytársaknak barátnőknek meg anyu munkatársainak :D
2010. júl. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

0-49999 Ft-ig 0%

5000-14999 Ft-ig 15%

15000-24999 Ft-ig 20%

25000 Ft felett 25%

50000 Ft felett 35% ha az előző 3 kampány mindegyikében elérted a 250%-ot


Azt hiszem skerült igen gyorsan megszabadulniuk a tanácsadónők felétől ezzel az újítással....

Gratula!

2010. okt. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

HELYESBÍTÉS:

0-4999 Ft-ig 0%

2010. okt. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egészen pontosan 30 ezer ft rendelés alatt rosszabbul járunk az új struktúrával.

Mindezt szenzációs, új struktúrának reklámozzák! Hogy így meg úgy lesz jobb! Jah, hogy csak 30 ezer ft feletti rendelésnél.... az már kiskbetűvel sincs feltüntetve.

2010. okt. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!