Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Rossmann+ kártya negyedéves 4...

Rossmann+ kártya negyedéves 4 db kuponját úgy kapom, ha minden negyed évben először elköltök 2x3000Ft-ot? Vagy ez egyszeri belépő csak?

Figyelt kérdés

A Rossmann plusz kártya negyedévre szóló 4 kuponját minden egyes új negyedévben úgy tudom megkapni, hogy minden egyes új negyedévben 2x3000 Ft-ért kell vásárolni, amiért semmi kedvezményt nem kapok?

Vagy ha most 2019 első negyedévében egyszer megcsinálom a 2x3000-es vásárlást, akkor mindörökre be avgyok regisztrálva évekig? és automatikusan jön a 4 kupon, évi 4x?



2019. febr. 26. 12:14
 1/4 anonim ***** válasza:
A kuponok nem jönnek automatikusan, negyedévente el kell kköltend a 2x3000 hogy küldjék. Ha egy negyedévben nem csináod nem kapsz. Legalábbis nekem ezt mondta az egyik eladó.
2019. febr. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ezt valahogy minden fórumon és mindenhol ahol utánanéztem, eléggé elhallgatják, mert azzal még kiegyeztem volna, ha egyszeri, de minden negyedév elején ez gáz, most nem azt akarom mondani, hogy nincs soha pénzem, de ki az, aki 2x3000-et mindig el tud költeni januárban, amikor mindenki pénztárcája üres, aztán április húsvét, meg a gyereknek az új tavaszi ruhák, kabát, bicikli szervíz ilyesmi, aztán július nyaralás, nyári táboroztatás, októberben meg üres a pénztárca a szeptemberi iskola kezdés miatt. Ennyi, ez a magyar valóság.
2019. febr. 26. 12:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, ahogy az első írta el kell költeni 2 külön alkalommal 3000-et hogy egyáltalán kupont kapj, ami csak abban a negyedévben beváltható. Én sem értem a logikát. Ennyi erővel el is törölhették volna az egész kuponos dolgot. Nekem pont azért volt jó mert nem járok gyakran de akkor egyszerre sokmindent veszek nagyobb értékben, automatikusan volt rá kupon, ami azért tényleg megérte. De ezzel a rendszerrel ha havonta egyszer elmegyek és megveszem ami kell hiába lesz nagy összeg, nem jön le 10% és nem is kapok kupont a következő vásárláshoz. Emiatt meg nem fogok kétszer elmenni, meg akkor már eleve megvettem annyi pénzből mindent ami kell, nem is lenne mire felhasználnom a kuponokat... nem értem hogy gondolták hogy ez bárkinek is megéri.
2019. febr. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A babásokon kívül és a 20 éveseken kívül, akik ha kell ha nem megvesznek minden kis apró új sminket, meg tusfürdőt, oké azoknak még jó, mert ez a 2 kategória folyamat a városban van, tölti az időt itt-ott unalmában, babakocsit tol stb. ,csajok folyton plázáznak, úgy persze útba esik.


De az 1 fős háztartások, és valljuk be sok a szingli, egyáltalán nem fogyaszt annyi terméket, hogy 2x3000 Ft után még 4x menjen kuponnal. Pontosan, mire elköltöm a "belépési díjat", akkor azután már mit vegyek, nincs mire szükségem.

És nyilván normál idősebb 30 feletti korosztály ennyi kört nem is fut a városban, direkt a Rossmann miatt.

Úgyhogy én azt mondom, az akció egy bizonyos más rétegnek talán még megfelel, illetve annyit nyertünk, hogy végre kiürültek a boltok és nem kell folyton órákat várni a sorban, nincs kifosztva végre az összes polc, mert olyan rohadt olcsó volt eddig minden, s nincs szétbarmolva a látvány, helyén van minden.


Tulajdonképpen ez is szempont, hogy rendezettebb és használhatóbb ezután a bolt, pénz ide vagy oda.


Egyébiránt, valljuk be a Rossmann még mindig az alsó árkategóriás kvázi kommersz termékeket adja el, amik amúgy sem nem bőrbarátok, sem nem öko vagy natúrkozemtikumok, pár kivételével, szóval eddig is úgy voltam vele, hogy arra jók azok a termékek, hogy a lefolyón lefolyik de azért én szeretném rá a mínusz 10%-ot. Annyit is ér.

Teljes áron nyilván soha nem vennék Isana meg hasonló cuccokat, de minden más is, a lefolyóba vagy wc-ben végzi használat során, szóval ilyenekre alapból sajnálom a pénzt.

2019. febr. 26. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!