Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Normális, ha nem tetszik az...

Normális, ha nem tetszik az Insta-girl külső?

Figyelt kérdés

Én is fiatal nő vagyok.

Nincs azzal bajom, ha valaki így szeretne kinézni, viszont én valamiért nem szeretnék, nem tudnám magam elképzelni ilyen "hibátlannak".

Ezekre a lányokra gondolok pl:

[link]

[link]


Tudom, hogy most ez a trend, és ezt kéne szépnek látni, de szerintem Alena sokkal szebb volt a műtétek előtt:

[link]


Illetve most is szebbnek látom azokon a képeken, ahol kevesebb sminket visel, természetesebb:

[link]


Normális, ha nekem ez valamiért nem tetszik? Mármint, a sok smink és a tökéletes külső.


(az ilyen lányok alakja tényleg nagyon jó, de én most az arcukra gondolok a kérdésben)


2019. febr. 27. 21:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális.

A természetes szépség a legszebb..

2019. febr. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A fekete hajú lány, akit linkeltél az kicsoda?
2019. febr. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Manuela Mosca

[link]

2019. febr. 28. 15:12
 4/11 anonim ***** válasza:
Lány vagyok, nekem sem tetszettek soha, és meglep, hogy ennyi követőjük van. Annyira természetellenesen néznek ki, torz az arcuk, testük a sok sminktől és szilikontól. Úgy néznek ki, mint egy gumibaba. Természetesen sokkal szebbek!
2019. febr. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
kirakat kapcsolat :DDDD
2019. febr. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az Ista-féle sminkelést és kinézetet fotózáshoz találták ki szerintem. Élőben iszonyú természetellenes, és közel sem kelt ilyen tökéletes hatást. Nem csoda, ha nem tetszik.
2019. febr. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#1 vagyok.

Ez fotózáshoz is túl mű.

Egy ízléses, igényes smink majdnem természetesen hat.

Régóta fotózok

2019. febr. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az Instagramon levő fotókra és szelfikre gondoltam. Amennyire látom, mind egy kaptafára készülnek. Beállított póz, tökéletes fények és háttér, kismillió filter. Most ne menjünk bele szakmai dolgokba, ha valamit rosszul írtam, nem értek hozzá egyáltalán. De a látvány mindig ugyanaz a sablon. Ebbe a megszerkesztett mű-tökéletességbe beleillik egy ilyen mesterséges arc. De a valóságban nagyon természetellenes.
2019. febr. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

[link]

Itt van egy cikk arról, hogy milyen is a való életben.


Amúgy az első mondatod a kulcs. Fiatal NŐ vagy, nem tinilàny/tinifiú. Ezeknek a képeknek nem te vagy a cèlcsoportja.

2019. febr. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 cameronmonaghanbabee ***** válasza:

Mindenkinek más a véleménye ezekről.

Bár szerintem műtétek után szebb lett.

2019. márc. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!