Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha 2 lány ugyanazt a sminket...

Ha 2 lány ugyanazt a sminket keni fel, akkor miért van, hogy aki eleve rondább, az lesz a szebb?

Figyelt kérdés

Barátnőmről van szó. Ő pattanásos, rövid szempillákkal, én pattanásmentes, hosszú pillákkal. Smink nélkül tagadhatatlanul sokkal szebb vagyok. De ha kijavtjuk full tökéletesre mind a ketten a bőrünket, meg spirált, rúzst kenünk föl, akkor ő messze leköröz, sokkal szebb vonásai vannak és így nem látszanak a pattanásai.

Mit tegyek, hogy még szebb legyek???? Gonosz vagyok ha arra gondolok, hogy bárcsak ne múlnának el a pattanásai még egy ideig????


2019. márc. 1. 06:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az vagy. Ha eleve szépnek tartod magad,akkor nem értem a gondodat. Mindenkit irigyelsz akit szebbnek tartasz? Legyen önbizalmad. Inkább örülj,h a barátnőd tud tenni érte,h szépnek érezze magát ő is.
2019. márc. 1. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

Pont ezaz... nem vagy te szebb, szimplán természetes állapotban jobb adottságaid vannak, amik sokat rontanak, de javíthatóak.

Neki a vonásai szebbek, amik igazán meghatározók.


Szóval ne áltasd magad, ő szebb nálad. El kell fogadni. Vagy élvezd ki, amíg nem lesz tiszta a bőre vagy nem kezd hosszú szempillákat hordani

2019. márc. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jó, de arcból mindenkinek más tetszik, az is lehet, hogy én látom csak szépnek a vonásait, de a pattanás meg senkinek:)
2019. márc. 1. 08:03
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

Elsősorban is örülj annak, hogy nem pattanásos a bőröd. Egy természetes, egészséges arcbőrnél nincs szebb! A hosszú szempilláknak is örülj, mert a műszempilla elég drága (akár 10 ezer Ft is lehet a töltése 2-3 hetente). Arról nem beszélve, hogy a pattanásos arcbőr ápolása sem olcsó. Nyugtasson ez a tudat, hogy neked legalább ezekre nem kell költened. :)


Egyébként én úgy vettem észre, hogy általában a problémás arcú lányok mindig szebbek sminkben, mint akiknek nincsenek bőrproblémái. Persze ez csak az én véleményem.

2019. márc. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Elég önző és gonosz vagy az tény. A bőrhibákon lehet javítani de az arcvonás az olyan amivel születsz. Így jártál.
2019. márc. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
99%
De gusztustalan ember vagy. Lehet ez ül ki az átlagos pofádra.
2019. márc. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

Valószínűleg neki a vonásai alapból szebbek, pattanásoktól függetlenül. Ezen nem tudsz változtatni. Jó hír: neki a pattanásai el fognak múlni, de a te gusztustalan viselkedésed nem.

Egy dolgot értsetek már meg lányok; attól, hogy valaki más is szép, ti még ugyanúgy lehettek szépek, semmi okunk nincs irigykedni meg gonoszkodni egymással. Ha nem tetszik magadon valami, változtass, de ne másokat akarj lehúzni.

2019. márc. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindjárt megsajnállak. A barátnődről van szó azt mondod. Nem, te nem vagy barát. Ne irigykedj, hanem fogadd el, hogy ő szebb. Ez van. Mellesleg a külső nem minden, de ahogy látom, te hiába lennél szebb kívülről. Belül írígy, és ronda vagy, inkább ezen változtass.
2019. márc. 3. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
63%

Minek az embernek ellenség, ha ilyen "barátai" vannak.

Előrszöe is, undorító ember vagy, barátnak meg nem mondanálak. Hogy beszélhetsz így a "barátnődről"?

Biztos egy agyatlan kis tinilány vagy...

Egyikőtök se kenegesse az arcát mert a pattanásos bőr csak még rosszabb lesz az eltömített pórusok miatt, neked meg a bőröd pár év múlva úgy megöregszik hogy bánni fogod a napot mikor a sminkekhez nyúltál.

2019. márc. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!