Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen hasonló stílus van...

Milyen hasonló stílus van még, mint pl. GOTH, EMO?

Figyelt kérdés
2008. nov. 9. 19:48
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Scence, Rokker, Rapper, most hirtelen ennyi jutott eszembe. :)
2008. nov. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
scene nem scence!ja amúgy hc(hardcore) is van még
2008. nov. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
cyberpunk, punk, visual kei...
2008. nov. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
Rocker, Rapper, Scene, HipHopos, Emo, Hardcore, Punk, Skate Punk, Country, Disco, Pop, Komolyzeneszerető (Bár ilyen nem sok van XD) Death metálos, Black metal, Nu- és alternatív metal stb. stb. millió van.
2008. nov. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

én-én komolyzenés vagyok, meg a konzik is televannak komolyzenésekkel :D


amúgy még kiegészítésnek: Jpop, Jrock, Visual Kei

[link]

2008. dec. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
screamo, metal,rock,punk,ska,
2008. dec. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
r&b
2009. febr. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
51%
a Visual Kei NEM HASONLÍT AZ EMOHOZ. Az emo egy nyomorok stílus.
2009. júl. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
85%

Hát, a goth sem hasonlít az emo-hoz. A goth eredeti, az emo összeharácsolt, lopott. Nincs nagyobb szégyen, mint amikor egy ilyen alantas divatstílust hasonlónak neveznek egy igazi múlttal rendelkező stílushoz.

Trish (ja. Magam is goth vagyok.)

2009. aug. 3. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
69%

A kérdés arra vonatkozott, hogy milyen underground szubkultúrákat tudunk még, csak félreérthetően tették fel. A többieknek úgy tűnik leesett...


Kedves előző válaszoló:

Az emonak is van már jó 20 éves története. A gothnak egy jó tíz évvel régebbi, de nem látom sok értelmét erre melletverni. Elharácsoltság? Az underground arról szól, hogy az emberek hatnak egymásra. A goth is a punktól, glamrocktól kap impulzusokat. Pusztán ettől még nem lessz szedett-vedett vagy silány valami.


Én úgy vagyok vele, hogy különösen sok vizet nem zavarnak, ha nekik egyszer így jó, hát érezzék jól magukat így. Nem kell velük puszipajtásnak lenni, de ne rúgj bele az emberekbe csak mert mindenki más azt teszi.


Most éppen ők vannak terítéken, pár évtizede a goth volt. Most őket fikázza boldog-boldogtalan, anno velünk volt ugyanez. Valószínüleg pár éven belül már nem lesznek ilyen érdekesek a köz számára, akkor békén hagyják őket is, és valószínű, hogy húsz év múlva is lesznek még.


Gondolom te is tudod milyen ha piszkálnak a stílusod miatt... Szerény véleményem szerint meg nu metál vagy a rave elviselhetetlen (ennek ellenére le is metálosoznak meg rívereznek napi szinten), de mégse töltök x időt az életemből a szapulásukkal. Ha rákérdeznek megmondom, hogy semmi közöm hozzájuk. Ennyi. Ezzel a viselkedéssel csak minket járatsz le. Érdemes ezt?


szintén goth/ 25

2010. febr. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!