Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Műkörmösök help baby boom...

Műkörmösök help baby boom géllakkal mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Az a gondom, hogy baby boom körmöm vége (a fehér rész) már pár nap után olyan piszkosfehér lesz, nem tudom mi fogja meg, nem nyúlkálok extra színezőanyagba, nincs festve a hajam (ill volt, de annak a színe már rég lekopott, és a hajmosó vizet se szinezi be). 1 hét után már szinte vállalhatatlan kinézete lett, és mintha a fehér rész még le is kopott volna (az én körmösöm úgy csinálja a baby boomot géllakkal, hogy nude színűre kilakkozza, majd egy kis pici szivacsos cuccal felnyomkodja a fehér festékszerű réteget a körmök végére. Ez nem körömlakk, pici tubusból nyomja ki mint a temperát). De volt már egyszer fehér körmöm is, az is csúnya lett nagyon hamar, barnásan elszineződött. Nem lehet, hogy az uv lámpa sárgítja/barnítja be, túl sokáig van a lámpa alatt? (mikor eljöttem tőle még szép fehér volt)


köszi előre is a tippeket, tanácsokat.



2019. márc. 8. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:
A fényzselével lehet a gond. Az szokott olyat csinálni, hogy besárgul.
2019. márc. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi. mit mondjak a körmösnek, hogy vegyen új fényzselét?
2019. márc. 8. 13:25
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem dohányzol esetleg? Alapozó önbarnító sőt bizonyos krémek is befoghatják. Vagy szimplán rossz a fényzselé vagy a körmösöd(pl nem zárja le a végeket, foltos a fényzselé). Egyébként a szép baby boomer soha nem vakító fehér kb ez a lényege (egy természetesebb, tejes nem maximálisan fedő fehér - kb minden cégnek van már kifejezetten baby boomer fehére). Persze ez nem kifogás arra, ha tényleg sárga.

Nálam 2 esetben fordul elő sárgulás: dohányzó vendég(mutató középső ujj) aki kb 6 hetente méltóztatik lejönni minden más körme szép csillog és tartja a szint. A másik egy vendégem aki mindig panaszkodott hogy a körömágyánál nagyon sárga a zselé. Kb 10 új termékkel kísérleteztem rajta, hogy mi lehet a baj aztán kiderült amikor ment volna el és bekente a kezét, hogy egy arcra való fényvédővel kenegeti a kezét (gondolj csak arra amikor a naptej befogja a ruhád). Kapott tőlem egy kézkrémet mivel már elegem volt a jaaaaj már megint sárga mi lehet a baj? kérdésekből meg hogy jobbnál jobb cuccokat vettem és semmi.

2019. márc. 20. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsot, nem tudom, nem értek hozzá, azt írta más is hogy a fényzselével lehet a baj. sajnos hiába rinyáltam a körmösömnek, csak annyit mondott hogy más vendégének nem volt ilyen problémája, nem kísérletezik velem új anyagokkal. igen; tudom hogy a baby boom lényege inkább az az opálos, tejszerű fehéres körömvég lenne, de ez nagyon csúnya lett nagyon hamar. olyan volt, mintha a fehér réteg megkopott volna az átlátszó alatt. ami fura lenne, mert az átlátszó réteg mindentől védi a lakkot. mondjuk lehet, hogy a táskám fogja meg, fekete kis hátizsák, de a kínaiban vettem, így lehet, hogy valamelyest ereszti a színét...
2019. márc. 21. 09:07
 5/5 A kérdező kommentje:
ja, és nem dohányzom az nem lehet baj.
2019. márc. 21. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!