Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tudtok mondani jó fogfehérítőt?

Tudtok mondani jó fogfehérítőt?

Figyelt kérdés
Szeretnék fehérebb fogakat biztonságosan. Nem szeretnék használni szódabikarbónát, illetve fogászati beavatkozáson sem szeretnék átesni. Van valami házi praktika, vagy valami drogériás termék ami használ. Esetleg brightwhite? (nem dohányzom, nem kávét és teát sem iszok)

2019. márc. 13. 13:44
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Dentomin fogpor. A szódabikarbóna is jó, ha nem sűrűn használod.
2019. márc. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én a Diamond coco aktív szenes fogfeherítő port használom.

Szerintem tényleg hatásos. Látványosan fehérebbek a fogaim.

2019. márc. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Jódozott só finomra darálva majd a nedves fogkefét belenyomsz és azzal mossad párszor.


F/42

2019. márc. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nehogy sóval meg szódabikarbónával karistold a fogzománcod. Igazán én is az aktív szenes fogkrémeket tudnám mondani, más célzottan fogfehérítő terméknek nálam nem volt hatása.
2019. márc. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha vízes fogkefével nyul a ledarált sóba akkor egyfajta massza keletkezik ami már nem karcol semmit.
2019. márc. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%
Abban a kevés vízben, ami a fogkefén van, nem oldódik fel annyi só, amennyi rátapad, szóval ott lesznek a kristályok. A sóoldat amúgy mégis hogyan fehérítene?
2019. márc. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mivel le van darálva így olyan mint a hamu nem karcol.

Hogy hogyan fehérít azt nem tudom,de nálam működik.

2019. márc. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!