Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti nem irigylitek, akinek...

Ti nem irigylitek, akinek szív alakú arcformája van?

Figyelt kérdés

Ez a legbájosabb, legszebb női arcforma, akár 30 felett is kislányosnak, fiatalnak néz ki tőle az ember lánya:

[link]

[link]

[link]


És annyira aranyosan áll hozzá az összefogott haj:

[link]

[link]


Anyukámnak, a húgomnak, a sógornőmnek ill az ő egyik barátnőjének is ilyen az arcformája, én meg olyan irigy vagyok rájuk :(


Nekem ovális, szóval úgy nézek ki, mint egy fejreállított tojás. Nem áll jól, ha elfésülöm a hajam a homlokomból, mert nyújtja az arcom fel a fenébe, és csak keskenyebb lesz tőle.

Neki se áll jól pl (pedig ő alapból olyan szép):

[link]

[link]


2019. márc. 16. 22:41
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Egyaltalan nem. Szerintem taszitoan kislanyos es van benne valami furcsa is.

Az ovalis arcot mondjak az idealisnak. De nekem pl angelina jolie tetszik, vagy julia roberts, noies, karakteres jellegzetessegekkel :)

2019. márc. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, miért tartják ideálisnak az oválist, gondolom azért, mert olyan fájdalmasan jellegtelen, emiatt könnyű sminkelni.
2019. márc. 16. 22:46
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szív alakú arcformám van, és én meg amiatt voltam vele folyamatosan elégedetlen tinikoromban, hogy kislányos, kerekebb, nehezebben lehet hozzá napszemüveget/fülbevalót választani, nagy orca, stb. Azóta kicsit öregedett az arcom, meg elfogadtam magam, de még így is kapásból 3-4 évvel fiatalabbnak néznek... Ha ki vagyok sminkelve. :D Én meg az oválisakat irigyeltem mindig.


Az ovális arc is lehet nagyon szép és karakteres! Találd meg azokat a hajstílusokat meg kiegészítőket, amik jól állnak neked, egyszóval próbáld meg kihozni belőle a maximumot! Nem tudom elképzelni, hogy olyan menthetetlen legyél. :)

2019. márc. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát őszintén szólva én nő létemre azt sem látom, hogy mi a két forma között a különbség 😂😂

Szerintem kár ezen kattogni. Azt kell szeretni, amit dobott neked a gép és abból kihozni a maximumot, nem pedig másokhoz hasonlítgatni magad. Mindegyik arcforma lehet szép, ha előnyös a smink, frizura stb.

2019. márc. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem irigylem. Minden arcformához meg van az, ami illik. Mármint, ha az interneten is rákeresel, minden arcformával látsz gyönyörű nőket. Ennyi erővel legyünk mindenkire irigyek, mert milyen szépek. :D


Amúgy szerintem a kislányos nem mindig jó. Vagyis nekem annyira nem jön be. Mármint egy korig oké, de utána már nem annyira. Meg amit az első válaszoló is írt, van ebben valami furcsa. Meg nem tudom mondani mi. :D


Nekem pl. kerek arcformám van. Igazából nagy problémám nincs vele, meg igazából számomra ezek az arcformák eléggé összetéveszthetőek. :D Vagyis sok esetben meg nem mondom amúgy a különbséget egy-egy arcforma között. :D (vagy csak én vagyok vak, nem tudom)

2019. márc. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
43%

Nem irigylem.

Kerek arcom van. Gyerekként nem szerettem, felnőttként el nem cserélném. Főleg nem ronda szív alakra.

2019. márc. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nekem szív alakú a fejformám, nagyon sokat kílódok vele, évek óta keresem azt a frizurát, ami jól állna nekem, de még mindig nem találtam meg, mert tényleg nagyon fura ez a fejforma... Nekem személyszerint felül alig van hajam (olyan, mint amikor a férfiak 30 fölött kopaszodnak, pedig tini lány vagyok), és én nagyon igénytelennek és csunyának tartom. De biztos van valamilyen hajstílus ami jól állna, csak még nem találtam meg.

Ne legyél irigy rájuk! Az állunk olyan éles, hogy kenyeret lehetne vele szeletelni!:D

Én az ovális arcformára vagyok nagyon irigy, mert nekik szinte minden jól áll...

2019. júl. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!