Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Körömnyomda sablon nélkül?

Zsazsamira kérdése:

Körömnyomda sablon nélkül?

Figyelt kérdés
Sziasztok vettem egy körömnyomdát de sablont elfelejtettem rendelni hozzá és kissé drága is a sablon maga... valaki tud esetleg tippeket hogyan és miből lehetne nyomda sablont csinálni, vagy nem is tudom... remélem értitek lehet kicsit zavarosan írtam le :)
2019. márc. 19. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy moyra lemez max 1500...az nem épp drága. Otthon nem tudsz készíteni
2019. márc. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

essence 1000ft körül van.

Vagy rendelj. De nem hinném ,hogy találnál otthon valamit ami szép mintát adna... és fel is áldozhatnád erre a célra.

Olyan kis apró részletes a sablon ,hogy szerintem nem lehet csinálni.

2019. márc. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Banna97 ***** válasza:
En a tertitot ajanlanam! Nekem van olyan teritom ami nem textilbol van,hanem egy kemelyebb anyagbol es kidomborodik rajta a minta. Sajnos nem tudom pontosan milyennek hivjak,de azzal lehet hazilag nyomdazni koromre es szep mintat is ad.
2019. márc. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Írd be google képekhez h Nail Hacks ott sok ötlet van.

kupak ,függöny,sebtapasz, ilyeneket láttam.

Vagy szivacsot be körömlakkozol az is ad mintát. De ezekhez nem igazán kell a pecsét az a baj. De hátha segítettem.

2019. márc. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!