Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Cigiszaguak a ruhaim mit tegyek?

Cigiszaguak a ruhaim mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szoval a szüleim cigiznek, de nem előttem (tehát ha eszem akkor nem cigiznek az orrom alá meg ilyenek) viszont amikor ki vannak teregetve a ruhák akkor állandóan rá megy a szag. Es ez nagyon zavaró mert iszonyat budos. Van amikor a hajamat is beveszi a szag... Ne értsétek felre nagyon szeretem a szuleim es ők is engem:) De ez eléggé zavaró :( Mit csináljak? :)

2019. márc. 28. 11:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Bent a házban/lakásban cigiznek? Mondjuk akkor is csak megkérheted őket, elmagyarazhatod nekik hogy milyen jó lenne ha kint gyújtanának csak rá.


Amúgy tényleg kellemetlen. Ha anyóshoz megyünk látogatóba, utána itthon minden ruhánk megy a szennyesbe és megyek hajat mosni...

2019. márc. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első, hiába gyújtanak rá kint, attól még a szag ott lesz mindenhol a környezetükben, mert ők maguk viszik mindenhová a hajukban, ruhájukban, bőrükön stb. Esetleg a kérdező moshatja külön a saját ruháit és teregetheti külön a saját szobájában, az talán kicsit segít, de teljes megoldást csak az jelentene, ha senki se dohányozna a környezetében. Nekem voltak cigiző lakótársaim. Mindig csak szabad téren cigiztek, a lakásban nem, és nem is együtt mostuk a szennyesünket, de mégis sokszor megéreztem a cigiszagot a házban és a ruháimon, amíg ott laktam.
2019. márc. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És a hajammal? Nem szeretném minden nap meg mosni
2019. márc. 28. 13:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Fújhatsz rá egy kevés parfümöt, száraz sampont, nem kiöblítendő hajkondicionálót, esetleg hajlakkot. Vagy tehetsz rá erősebb illatú balzsamot, aminek nem megy el egy-két nap alatt az illata. Bár ez a sok túlillatosított dolog meg a hajnak nem tesz annyira jót.
2019. márc. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat

Azt elfelejtettem leirni hogy a múltkor például beszolt egy osztalytarsam mert a táskám volt ilyen szagu... :/

2019. márc. 28. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!