Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! (lányok) Vélemény az...

Fiúk! (lányok) Vélemény az alábbi lányról?

Figyelt kérdés

Szeretném tudni h min kéne alkatilag változtatnia a képen látható lánynak. Hozzátenném h sportol a csajszi és soha életében nem volt egy nádszál vékony lány. 170/71.


[link]


2010. júl. 4. 14:06
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Tényleg nem én vagyok a képen, nekem valamivel hosszabb a hajam :)) Ez a csajszi a "fogadott tesóm" :)
2010. júl. 4. 14:23
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
a haja nem tetszik, amúgy okés
2010. júl. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Fogadott tesod es ide raksz fel kepet rola ? Szep kis barat lehetsz...
2010. júl. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim válasza:

Akkor üzenem a fogadott tesónak,hogy sport,sport,sport. :-)S, ha neked hosszabb a hajad, akkor együtt sportoljatok a tesóval...

:-)

2010. júl. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
0%
Én biztos jóól elverném azt aki kirak ide rólam egy képet. Ha meg te vagy a képen akkor meg szánalmas vagy és foggyál le.
2010. júl. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

14.27

Azért tettem fel képet róla, mert szeretném neki bebizonyítani h van akinek így is tetszik. Teljesen önbizalom hiányos, magában roskadva és az a mániája h ő olyan bálna h nem kell a kutyának se, emiatt pedig nem megy bulizni, nem mer csajosabban öltözködni. Pedig hiába mondom neki h nincsen vele semmi baj! Belülről olyan csodálatos lény h ilyennel még soha nem találkoztam, de mai "divat" és a sok bántó megjegyzés miatt elrejti az értékeit.

Ez a kép is csak azért készült mert rávettem h menjünk el este egy kicsit sétálni és öltözzön úgy ahogy kedve tartja éppen.

2010. júl. 4. 15:15
 17/29 anonim ***** válasza:
53%
Hát tényleg nagyon önbizalom hiányos lehet ha magát fényképezi. És szerintem ne ezen az oldalon akard neki bebizonyitani hogy nem egy bálna. Egyébként jól gondolkodik önmagáról :D
2010. júl. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
akkor kedves válaszoló maradj csak a 40 kg-s plázamacskáknál és majd lessél nagyokat amikor lelép egy másik hapsival, szívből kívánom neked
2010. júl. 4. 15:19
 19/29 anonim ***** válasza:
te miről beszélsz? XDD ki mondta h 40kg vagyok? beszélsz itt hülyeségeket XD
2010. júl. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
jaaajjj te azt hiszed h csávó vagyok? hát elárulom hogy nem vagyok az :DD
2010. júl. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!