Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A prada, gucci, calvin klein,...

A prada, gucci, calvin klein, ralph lauren, stb. cipők jó minőségűek, kényelmes kialakításúak (pl. magassarkúk? ) vagy csak a márka miatt drágák?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 5. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Jó minőségűek. Luxus márkák, bár a CK-t én nem mondanám annak, de az is jó minőségű.

Az árnak meg semmi köze a kényelemhez. Azért abban szerintem egyet érthetünk, hogy egy klasszikus tűsarkú Louboutin cipő nem néz ki valami kényelmesnek, szerintem sokan járni sem tudnának benne. De a kínaiban is találsz kényelmes sportcipőt, vagy espadrillest, csak az nyilván nem olyan magas minőség, olcsóbb anyag, hamarabb tönkre megy, stb. Tehát a kényelem szempontjából inkább a fazon a fontos, nem az ár.

Szóval inkább a minőséget fizetjük meg, azt hogy tartósabb, hogy jobb anyag, és hogy azért a fekete Prada körömcipő mégiscsak máshogy néz ki, mint a fekete kínai körömcipő. Van egy ilyen luxusérzete.

2019. ápr. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
65%

Én most télre egy Calvin Klein csizma mellett tettem le a voksom. Borjúbőr, térdig érő, nagyon letisztult fekete darab, mind a vádli, mind a lábfej olyan kis kecsesnek néz ki benne :) Szoknyával, nadrággal egyaránt csinos. Mindezek ellenére hihetetlen kényelmes, meleg, és nyilvánvalóan nem ázik át.

A pénztárcám ugyan nem örült a kósza 60 ezres mínusznak a Salamanderben, a lábam viszont annál inkább :)

Én erre inkább úgy tekintek, mint egy hosszabb távú beruházásra, hiszen nem vagyok már kislány, hogy szétcs*sszem vagy kinőjem egy tél alatt, biztos vagyok benne, hogy most legalább 3 évig (ha nem több) nem lesz gondom téli cipő vásárlására. Nekem már ez hatalmas öröm, mert utálok boltról boltra járni. (És nem, nem a párom vagy szüleim pénzén vásárolok, mielőtt valaki nekem ugrana...)

A többi általad felsorolt márkánál is szerintem hasonló, vagy még inkább ilyen a helyzet. Nem mondom, hogy minden jó, ami márkás, és azt sem, hogy ami nem márkás/olcsó, az helyből rossz, de azért egy elismert brand mögött többször van minőségi termék.

2019. ápr. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
47%
A Ck meg a RL közel sem luxus kategória,szerintem a RL cipői nem jók,a Lacoste meg a Ck annál inkább(tapasztalat),a Prada,Gucci cipői egészen más kategória,legalább 5x annyiba kerülnek mint a felsorolt márkák,és elnézve a presztízsüket minden szempontból kifogástalanok lehetnek.
2019. ápr. 8. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!