Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A szabadkai piacon jók a cipők?

A szabadkai piacon jók a cipők?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 6. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, ki lehet fogni kimondottan jó minőségű cipőket. Férjemnek van onnan egy cipője, ami kb 6 éves, mosógépben mosom és semmi baja!
2019. ápr. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jól hangzik de gépben mosni sosem mertem :D milyen fajta? Török? Mennyibe került?
2019. ápr. 6. 19:43
 3/5 anonim ***** válasza:

“Lacoste”😂 (de nem gagyi nagyon, egy pici krokodil van egy alig látható helyen, nem virít messziről a “márkajelzés”.) Akkoriban még voltak ott szolídabb ruhák. Most szinte csak olyan van, amin hatalmas betűkkel virít a “nike” meg “adidas” meg a többi és a nagyon gagyi stílusban. Egy-két jó árus maradt, akik török cuccot árulnak és nem a hamisítványokat, hanem no name cuccokat.

Ezt kb úgy dobták utánunk, mert vettünk egy helyen 4 farmert, megnéztem ezt a cipőt, hogy milyen jól néz ki, olyan jó a formája, de nem akartunk cipőt venni. Az eladó srác meg belerakta a táskába, hogy de vigyünk el, nem emlékszem, de pár ezer ft-ért oda adta.

2019. ápr. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem manapság csak kínai van.Pár helyen van Adidas teremcipő régi fajta velúr cakkos 3 csíkos nyers gumibőr talppal.Ezt helyben gyártják.Na ez tartós.
2019. ápr. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem tudom, honnan ered ez a mìtosz, hogy a szabadkai piacon van török àru. Ott minden kìnai. A jobb minősègű termèk pedig lopott àru.
2019. máj. 29. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!