Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lanyok, szazalekos lebontasban...

Lanyok, szazalekos lebontasban nalatok mi szamit a kulsoben?

Figyelt kérdés

Ha tegyuk fel meglattok egy sracot az utcan, buszon, barhol es még soha nem beszeltetek vele, ergo nem ismeritek a szemelyiseget, kizarolag a kulso alapjan mi hany szazalekban befolyasolja azt, hogy bejon-e neketek vagy sem?


Pl:

Arc 40%

Szem 20%

Oltozkodes 20%

Haj: 10%

Kigyurt-e 5%

Magassag 5%



2019. ápr. 7. 08:24
 1/3 anonim ***** válasza:
73%

Arc 50%

Test (ebbe beletartozik a kigyúrtság és a vékonyság is) 40%

Magasság 5%

Haj 5%

2019. ápr. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Magasság, testalkat 65% (nem kell, hogy nagyon kisprotolt legyen, de szeretem ha valakinek széles vállai vannak)

Arc 25%

Öltözködés, haj 10%

De ez csak a külső, önmagában semmit nem ér. Mostanában állandóan olyan tetszik meg, akinek köze sincs az ideálomhoz, de "elvisz" a személyisége.

2019. ápr. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Arc: 50%

Öltözködés: 20%

Ápoltság: 30%


Összességében nekem annyi a lényeg hogy ápolt kinézete legyen és kicsit magasabb legyen mint én, ha meg jó képű is az már grátisz.

2019. ápr. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!