Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy lehetnék kb olyan mint...

Hogy lehetnék kb olyan mint egy Blackpinkbol Lisa vagy Jennie?

Figyelt kérdés

Én vékony vagyok szóval ezzel nincs gond de mivel tudom elérni azt hogy a mozgásom ne legyen olyan robotos hanem finom és csajos?

A derekam hogy legyen karcsóbb?

Laposabb hasam mármint nem vagyok véletlen sem duci csak van egy kis tojashasam a koldokom alatt az nem tetszik.

Szeretnék frufrut..

Mit gondoltok a csajoknak az a sűrű frufru vagy a lenge hianyosabb frufru áll jól?

Lisának van frufruja neki sűrű de nekem kisebb koromban volt és nem állt a legjobban lehetséges hogy úgy változott az arcformám hogy jól állna a sűrű?



2019. ápr. 8. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Na most alapbol ha nem vagy olyan szarmazasu mint ok akkor sehogy.

A frufru nem mindenkinek all jol, arcformatol fugg, orrtol es hajhossztol is stb.

Naluk, ahogy ok kineznek az genetika. (Es utaljak a legtobben, volt errol egy dokomentum film hogy az o orszagukban a legtobb a plasztikai beavatkozas)

2019. ápr. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Egyebkent senkire se akarj hasonlitani legyel onmagad!!
2019. ápr. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%

A mozgást gyakorolni kell, nem csak alkat kérdése. A K-POP sztárok mindig gyakorolják a mozgást a tükör előtt, mert nagyon fontos ebben az iparban.

Ha vékony van, a derekad az alkati kérdés, de valamennyi mozgással lehet minimálisan változtatni rajta.


Szerintem a fru-fru kérdésnél mindegyik verzió jó. Azt,hogy jól állna-e leginkább egy fodrász tudná megmondani szerintem reálisan.

2019. ápr. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%

A mozgásodon gyakorlás.

De úgysem fogsz soha rájuk hasonlítani, mert nem vagy ők.

2019. ápr. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%

Amint már az első is említte, az ázsiai emberek pedig pont azon munkálkodnak, hogy minél “európaiasabb” kinézetük és stílusuk legyen.

Ha mindenképp szeretnél frufrut, egy lengébb, kevésbé sűrűbb sokkal jobb választás lesz, mert ha esetleg nem tetszik, egyszerűen csak oldalra fésülöd. Nem mellesleg szerintem ez sokkal nőiesebb, és röbb embernek áll jól.

A mozgáson nagyon sokat lehet javítani. A lényeg, hogy ne légy merev, ne feszélyezd magad, hanem legyél természetes és felszabadult.

Húzd ki magad, állj egyenesen, - de soha ne feszíts, mert a görcsössége egyáltalán nem kecses vagy szexi.

Tegyél könyveket a fejedre, mint a “hercegnős” filmekben, és egyensúlyozz azokkal, hogy jó legyen a tartásod.

Ha időd engedi, táncolni is eljárhatsz valahová. Hiphop, jazzbalett, latin... teljesen mindegy, melyiket választod.

2019. ápr. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
SOHA NEM LEHETSZ OLYAN MINT ŐK SOHA HISZEN MÁS SZÁRMAZÁSUK ÉS TE MÁS EMBER vagy minden ember más ne akarj olyan lenni mint ők és igen én mondom aki már volt BLACKPINK concert BLINKS vagyok egyenesen fán és azt eszem amit ők Lisa a kedvencem példaképem neki a példájára a kedvenc színem a sárga és számom a 27 kedvenc fagyim a vanília kedvenc zenem a typa girl a pretty savage a d4 a kill this love a dont know waht to do
dec. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!