Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Eléggé szőrös vagyok intim...

Eléggé szőrös vagyok intim tájon. Igénytelen ha nekem így tökéletes?

Figyelt kérdés

Barna hajú vagyok, a bőröm színe se túl világos ezért a szőrzetem is sötétebb. Lábamon, karon és mellkason nem annyira erős a szőrzet, viszont intim tájékon látványos. Fecskét hordok ami körül jóval túl terjed a szőr. Nem tartom szükségesnek leborotválni, mint nőknél a bikini vonalat. Engem nem zavar, eddigi barátnőim se szóltak le érte. Lehet csak nem akartak leszólni, fene se tudja... Strandon nem mernék gatyára vetkőzni a hosszú szőrszálak miatt, nem is szoktam strandra járni főleg emiatt.


Volt hogy leborotváltam, de nagyon viszketett és kipirosodott, meg kellemetlen volt amikor kezdett nőni. Úgyhogy ez nem megoldás.


Gondolom azért ha szerelmes egy nő, nem azt nézi hogy mennyire szőrös vagyok ott?


Külsőre azt mondják a nők hogy jól nézek ki, ezt az apró gondot leszámítva. :)

30/f


2019. ápr. 21. 14:41
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%

ha se téged, se a barátnődet nem zavar, akkor nincs ezzel semmi gond

strandra meg vehetsz fel olyan fürdőnadrágot, aminek kicsit hosszabb a szára és akkor nem fog kilátszódni a szőr


(ha esetleg mégis szeretnél változtatni, de a borotva nem jött be, megpróbálhatod csak rövidre vágni, úgy nem viszket és nem pirosodik ki)

2019. ápr. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen, viszont én strand előtt a kilógó,vagy combra lenövő részt levágom hajvágóval.
2019. ápr. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
42%
nekem is eléggé látszik az oldalt kilógó szőr a fecskéből de nem zavar
2019. ápr. 23. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim válasza:
65%

"Volt hogy leborotváltam, de nagyon viszketett és kipirosodott, meg kellemetlen volt amikor kezdett nőni. Úgyhogy ez nem megoldás."


Hisztizel, mint egy tizenkét éves kislány. Igen, ez másnak is ugyanilyen érzés, mégis leborotválják, mert van bennük némi igényesség. Ti férfiak annyit elvártok egy nőtől (pl. szőrtelenítés terén is), de ti semmire nem vagytok képesek. Szerintem igénytelen vagy, én biztos nem jönnék össze ilyennel.


23/L

2019. máj. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
#4, én se jönnék össze hozzád hasonló kislánnyal!
2019. máj. 2. 15:12
 6/34 anonim ***** válasza:
83%
Én is és engem sem zavar. Nincs ezzel baj
2019. máj. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%

"Fecskét hordok ami körül jóval túl terjed a szőr." Ok.


"Nem tartom szükségesnek leborotválni, mint nőknél a bikini vonalat." Ok :D

2019. máj. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
61%

Szerelmes férfi és képes elnézni a szőrt egy nőnek? Olyan szerelmes férfi nincs.


Szerintem nagyon igénytelen. Szám közelébe ilyen nem kerülne.

2019. máj. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
41%

Ha próbáltad leborotválni akkor az azt jelenti hogy neked nem ez a tökéletes. Az alhasi részt nullás géppel gereblyézni le, a lágy részeket borotváld és amikor elkezd nőni a szőr vastagon hintőporozd be! Nem fog kipattogni nem fog szúrni nem fog fájni.

35F

2019. máj. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
60%

Ne borotváld, semmi gond nincs ezzel.

Szerintem sokkal taszítóbb, ha egy férfi szőrtelenít, de ez csak magánvélemény

2019. máj. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!