Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Legjobb drogériás férfi parfüm?

Legjobb drogériás férfi parfüm?

Figyelt kérdés

Barátomnak ballagárása szeretnék venni egy üveg piát és egy párezer forintos parfumot. Nem aggodok hogy baja lenne egy olcsobb (2-5ezres) parfummel, mivel mindig ilyeneket vesz. Kb tudom milyen illatot hord viszont jobban örülnék neki ha már ugy állitanek ods a drogeriaba hogy van pár tervem. Szóval sracok melyik drogérias parfum az amit szivesen hordtok? Vagy esetlej csajok ti melyiket szeretitek parotokon?

Én tudom melyikeket szereti de sajnos mind avonos és erre igy ninvs most lehetosegem, de tudom hogy szeret kiprobalni uj dolgokat


2019. ápr. 24. 18:02
 1/1 anonim válasza:
Az én párom kedvence a Police To Be Rebel(kék, pirostáréjjal) De az előző barátomnak playboy vip volt a kedvence. Én mindegyiket szerettem,de inkább a Police.
2019. ápr. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!