Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hatásos a Tetralysal kapszula?

Hatásos a Tetralysal kapszula?

Figyelt kérdés
Elég problémás az arcbőröm....Már minden létező antibiotikumos krémet kipróbáltam az arcomra(Zynerit,Skinoren,Davercin)...de semmi sem használt.Reménykedhetek ,hogy a Tetralysal fog segíteni?
2010. júl. 5. 21:09
 1/4 WTF?! válasza:
100%

Nekem 2 hetes kúraként írták fel, napi 2-t kell bevennem. Még 1 hét van hátra, a betegtájékoztatóra rá van írva, hogy az aknék lassan reagálnak az antibiotikumra, ezért muszáj beszedni az egész dobozzal. Én már elkezdtem tapasztalni, hogy hat. Az utóbbi fél évben rengeteget szenvedtem a pattanásokkal, már a belgyógyásztól elkezdve a homeopátiáig mindent kipróbáltam, de semmivel nem értem el az eredeti állapotot, 23 éves vagyok, ilyenkor már nem fogható a pubertáskorra sem, nekem valami mástól jöttek ki ennyire, nagyon remélem, hogy a tetralysal most már egy végleges megoldás, eddig elégedett vagyok, remélem a beszedése után se jönnek vissza a pattanások, ettől tartok egy kicsit.

Bőrgyógyász írta fel, sajnos van, hogy a természetes gyógymódok nem elegek, nem hatásosak és nem lehet elkerülni a gyógyszer szedését.

2011. febr. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Látom régen irtad ki a kérdést, de hagy kérdezzem már meg hogy bevált-e a tetralysal és hogy alkoholt fogyaszthatok-e mellette ? Remélem megnézed és válaszolsz

üdv qszaron

2011. máj. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen,hatásos volt teljesen megjavult tőle a bőröm...kb 2 hónapos folyamat volt míg úgynevezetten "kicserélődött"..

most már fogamzásgátlót szedek,mert a tetralysalt nem szabad sokáig szedni.De most már a bőröm nagyon szép:D

2012. aug. 15. 13:13
 4/4 anonim ***** válasza:

Sziasztok, leírom én mit tapasztaltam a Tetralysallal. 24 éves vagyok gennyes csomós pattanásokkal, szintén megvolt minden létező krém, gyógyszer, kúra, vizsgálat eredménytelenül.

A Tetralysal szedését 3 hónapra írták fel (nem volt vérkép vizsgálat előtte). Az első hónapban, sőt már az első héten is gyönyörűen kitisztult az arcom, nem száradtam ki minden fasza. A második hónapban már kezdtek visszajönni a kis ragyák és ultradurván bezsírosodott a bőröm és a hajam, illetve a korábbi gennyes csomók átmásztak a hátamra ahol soha életemben nem voltak pattijaim. Most a 3. hónapot félbehagytam, mert kitavaszodott és elég durván vörös, foltos és pattanásos lett az arcom, a hátam katasztrófa, biztos a nap is rásegít. Jól indult, de végül többet ártott, mint használt.. most azt várom mi lesz amikor kiürül a szervezetemből teljesen.

2013. ápr. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!