Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért baj az ha egy lány...

Miért baj az ha egy lány sminkeli magát? Miért mondja valaki azt egy lányra hogy “úristen 600 kiló smink van rajta de undorító” amikor nincs is rajta sok smink csak szempillaspirál meg cicatus?

Figyelt kérdés

A napokban az egyik osztálytársam elkezdte fikázni az egyik barátnőmet hogy milyen k*rvás mert agyonsminkeli magát. No ez nem igaz mivel alig van rajta smink, egyszerűen csak ad magára és szeret csajosan kinézni. Én is csak ennyit szoktam sminkelni de rám még nem mondta senki hogy egy kiló smink van rajtam (aztán lehet hogy a hátam mögött fikáznak de az nem jut el hozzám).

Valamint a napokban az exem is elkezdte ezt hogy milyen undorítóan néz ki a barátnőmön az a sok smink, de neki nem jut el az agyáig hogy az olyan idióták miatt nincs a lányoknak önbizalmuk mint ő és sokan azért sminkelnek mert nincs önbizalmuk és szeretnék szépnek látni magukat, vagy csak szimplán azért mert szeretik csinálni. Valaki tudja a választ arra hogy miért ekkora baj ha valaki sminkeli magát? Fiúk! Ti nektek mennyire jön be ha egy lány sminkeli magát, vagy tényleg ennyire visszataszító? Kb 15-17 éves korosztályról van itt szó



2019. máj. 1. 22:10
 1/10 anonim ***** válasza:
68%

Lehet az a cicatus olyan baromi vastag hogy már nevetségesen néz ki.

Amelyik lány, nő azért sminkel hogy tetszen a pasiknak ott tényleg önértékelési problémák vannak, de ezt nem a pasikra kellene fogni. Ha valaki szeret akkor nem várja el hogy sminkelj miatta mert szereti a természetes arcodat. Ha meg csak úgy tetszel neki hogy ki vagy mázolva, hát akkor kell elgondolkozni a dolgokon...

Nem feltétlen a sminkeléssel van a baj. Inkább a mennyiséggel és minőséggel. Na de egy kicsit azzal is. Felesleges dolognak tartom, pláne ilyen fiatalon. Baromira tönkre teszi a bőrt. Egy szempilla spirál bőven elég, nem kell semmi tus, semmi alapozó stb. Lehet a barátnőd valamit rosszul csinál, ezt kép nélkül nem tudjuk

2019. máj. 2. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod és igazad van. De egyáltalán nem nevetségesen sok rajta a smink mint egyes másokon, hanem tényleg annyi amennyi (szerintem) szép. Ha valakinek még van véleménye akkor írhat
2019. máj. 2. 16:51
 3/10 cameronmonaghanbabee ***** válasza:
100%

Remélem nem baj, ha lányként válaszolok :D

Szerintem egyáltalán nem baj. Én is sminkelem magam. De én full sminket csinálok, de igényesen vagyok kisminkelve.

Nem értem miért kell elkezdeni mindig azt hogy tönkre fog menni a bőr.. megfelelő tisztitás és ápolás mellett nem történik ilyen.

Amúgy is nem értem miért nem mindegy, hogy ki mennyit sminkel. Én mondjuk simán szeretek. És nem mondanák le a sminkről csak azért másnak nem tetszik.

Egypár pasi egy szempillaspirált is vakolatnak gondol..szóval nem kell rájuk hallgatni.

Amúgy meg engem nem csak sminkkel néznek idősebbnek, hanem anélkül. Bár ritkán látni, csak fürdőbe, smink nélkül.

2019. máj. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Gondolom azért lettem lepontozva mert szerintem nem egészséges dolog vastag sminkkel élni a mindennapokat.

Személyesen láttam hogy mit tesz a bőrrel a rengeteg smink (pedig minőségit használt, nem vacak nevesincs be nem vizsgált termékeket)


Szerintem félreértettél kedves válaszadó...

Engem aztán nem érdekel hogy ki mennyit ken magára, ha ettől neki jobb tegye ezt. Véleményt nyilvánítottam, jogom van hozzá és nem kéne lepontozni csak azért mert nem egyezik más nézeteivel.

2019. máj. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Felvilágosítás: a nők nem azért sminkelnek/vakolnak, hogy a férfiaknak tetszenek. Hanem egymásnak üzennek, a többi nőt akarják túlszárnyalni, akármilyen is lesz a végeredmény. A húspiacon kiglancolják a járgányt, hogy csillogjon-villogjon :)
2019. máj. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 cameronmonaghanbabee ***** válasza:

Én nem pontoztam le senkit. Van véleményed, de nem jelenti azt, hogy azzal mindenkinek egyet kell értenie!

Én nem a minőségi sminktermékekről, hanem a bőrápolásról beszéltem. Úgyhogy nem igaz, hogy mindenkinek a bőre ronda lesz. Csak mindenki beakarja ezt beszélni, aztán f*s*t sem tud az egészről. Úgyhogy engem csak ne oktassál ki.

Képzeld el nekem meg ez a véleményem, jogom van hozzá leírni.

2019. máj. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Baromira nem oktattalak ki, azt sem írtam hogy egyet kell értened, és senkinek se beszélem be hogy tönkre teszi a bőrét. Szövegértésből 1es. A hangnemet meg tessék finomítani mert én sem ilyen modorban írtam neked. Szép napot
2019. máj. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 cameronmonaghanbabee ***** válasza:

Nem vagyok szövegértésből 1es, te utálkozol itt.

És de ilyen modorban szóltál hozzám te is, úgyhogy akkor ne csodálkozz ha visszamerek ugyanígy írni. Na csók.

2019. máj. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az osztálytársad idióta ez nyilvánvaló. Homokozóból vett bölcsességekkel és értelmetlen közhekyekjel dobálózik...

A barátod se lehet valami eszes már bocs. Van rossz smink és van túl sok smink, de minden sminket ész nélkül undorítózni ostoba hozzáállás. Amúgy meg a lányoknak nem tizenéves éretlen barátokat kéne választaniuk és akkir lehet h nem nevelnék beléjük a gátlásokat és a kisebbrendűségi érzést.

2019. máj. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Miért annyira releváns neked az éretlen zavart pubik véleménye akik nőt is csak képen láttak?

35F

2019. jún. 17. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!