Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Barnítókrém folyamatos használ...

Barnítókrém folyamatos használatával elérhetek szép, napbarnította bőrt? Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Nagyon sápadt vagyok, sajnos. A szolit sajna nem bírom (a szívem bedobog nagy meleg hatására), napozni nincs lehetőségem rendszeresen. Ezért barnítókrémeken gondolkodom. Van valakinek esetleg tapasztalata? Vannak jó (vagy épp rossz) márkák? Elrettentő példák is érdekelnek, hogy mi az, amit kerüljek. Folyamatos használattal élhetek? (azt olvastam, 1-2 hét után le kell radírozni).

Köszönöm előre is a válaszokat!



2019. máj. 5. 14:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Dove önbarnitós testápoló, ettől nem leszel foltos, nem kell radírozni
2019. máj. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mutatsz képet a bőrödről? Mennyire sápadt?
2019. máj. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi, 1-es, kipróbálom a Dove-ot.

2-es, nem küldök képet, bocsi. Bizarrnak találom.

2019. máj. 23. 10:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért, de bevált? Én is gondolkodom önbarnítón, de nem tudod, ilyen márkát vegyek, mennyire lesz hatásos.
2019. okt. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Két fajtát találtam a Dove-ból, világosabb és sötétebb bőrre. A világosabbat vettem... Nekem semmit sem használt. :( Az arcomon lett volna erre nagy szükség, de semmit sem észleltem, csak jó zsíros meg pattanásos lett tőle a bőröm. Szóval visszaálltam a heti 1 szolira. Valahogy kibírom.
2019. okt. 27. 12:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Köszi :))
2019. nov. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!