Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy iszonyatosan csúnya,...

Egy iszonyatosan csúnya, jóval átlag alatti nő hogyan fogadja el magát?

Figyelt kérdés

Tegyük fel,ha olyan problémák állnak fennt,amikre nem létezik,vagy ha igen,akkor csak részleges megoldás.Lehet úgy is kiegyensúlyozott életet élnie egy nőnek,ha soha nem lesz sem családja,és egyetlen párkapcsolata sem?

Normális válaszokat előre is köszönöm!!


2019. máj. 8. 18:11
 1/2 anonim ***** válasza:
53%
Ne fogadd el, hogy sosem lesz parkapcsolatod, meg csaladod!! Nem tudom mennyi idos vagy, de nekem az ido mulasa rengeteget segitett, meg a sok pozitiv visszajelzes. Jarj tarsasagba, es baratkozz, a baratok es a csaladtagokat nagyon sokat segitenek! :) Ha van barmi kerdesed irj:)
2019. máj. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nőként írom neked, de én még nem láttam ilyet. Láttam már elhanyagolt nőt, olyat aki nem foglalkozik magával mert nem érdekli, nincs rá igénye. De én azt mondom, hogy egy kis odafigyeléssel, akár külső segítséggel ki tudod hozni magadból a legtöbbet, és nem feltétlen pénz kérdése, hidd el. Miért érzed úgy, hogy iszonyatosan csúnya vagy-? Azért mert nem felelsz meg a mai trendnek, még nem biztos, hogy nincsenek jó adottságaid. Az a baj, hogy borzasztóan a külsőségekre fókuszált világban élünk, és ez főként a nőkre nehezedik súlyként. Szivesen segítek privátban is ha gondolod.
2019. máj. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!