Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek terhes vagy...

Szerintetek terhes vagy ennyire elhízott?

Figyelt kérdés

barátnőm telefonjaba találtam ezt a kepet mikor a "nyaralasos" kepeket neztem. Eszre vettem hogy eléggé kikerekedett de nem tudom eldönteni hogy terhes vagy csak ilyen sokat hízott. Ha tenyleg csak meghízott mit tegyek? Sokat szokott enni és mindig gyorsétterembe eszünk. De nem tudom. Szerintetek?

(Kepet kommentbe probalom linkelni ide nem engedte)



2019. máj. 8. 18:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Képet!
2019. máj. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
2019. máj. 8. 19:04
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon nem tűnik terhesnek.

Egyébként mennyi idősek vagytok?

2019. máj. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

#3 akkor bizony nagyon elhízott. De sose tűnik úgy mintha zavarna ez őt.

a barátnőm 20 én 19. Miért lényeges?:)

2019. máj. 8. 19:45
 5/15 anonim ***** válasza:

Szerintem szimplán elhízott.

Amúgy mikor készült a kép?

2019. máj. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt nem hiszem el. Te valami perverz vagy? :D Hát élőben nem látszik rajta a hízás? Ha nem terhes, nyilván a végtagjai is vastagodtak. És minek fotózgatná valaki magát ilyen előnytelen szögből? Még ha büszkén viselné a kismamapocakot arccal, oldalról fotózva, mint minden normális ember. De ez így nem stimmel. Ha meg a barátnőd, miért ne szólt volna neked?
2019. máj. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
#4: nem volt ötletem, milyen korban lehetne reális, hogy valaki csak úgy terhes lesz :D
2019. máj. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Remélem nem gondoltad komolyan hogy ezt a kamu dumát elhiszi valaki 😂 Nyilván te vagy a képen, és igen, nagyon el vagy hízva, nem kéne gyorsétteremben zabálni. Terhesnek nem nézel ki mert a köldöködnél látszik hogy tiszta zsír az egész hasad.
2019. máj. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
85%
Ez simán elhízott. Olyan kövér, hogy már a kézfejét is körbenőtte a zsír, virsli ujjai vannak. Eszembe nem jutna, hogy terhesség miatt néz ki így.
2019. máj. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Persze láttam hogy vastagodtak a végtagok is. De szemből meg oldalról ha all olyan formájú a hasam mintha terhes lenne. Igaz igy ennyire élőbe nem láttam még terhes hasat. Viszont hogy mondjam neki hogy nagyon elhízott? 1 évig nem láttam mert külföldön volt gyakorlaton. Most jött haha 1 hónapja. Es mikor meglattam lehet inkabb csak a terhessegbe reménykedtem mert nem akartak elhinni hogy elhízott. Ennyire sose volt kövér. Igy hogy tényleg csak túlsúlyos lett vagy 50kg-t hizhatott...
2019. máj. 8. 21:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!