Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A fülbelövés mennyire fáj?

A fülbelövés mennyire fáj?

Figyelt kérdés
Gondolkozok rajta hogy kilövessem a fülem de félek hogy nagyon fáj ezért szeretném tudni hogy milyen érzés úgy körülbelül. Én három lyukat szeretnék a cimpámba.

2019. máj. 10. 17:25
 1/6 anonim válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nem fáj,amikor kilövik, inkább kellemetlen, de csak 1 másodpercig, mert olyan gyorsan történik, hogy szinte fel sem fogod.


Utána csak zsibbad és ég egy kicsit.

Az kicsit jobban fáj, amikor forgatni kell utána, hogy ne forrjon össze. De szerintem ki lehet bírni.


Szerintem egy darázscsípés vagy egy szuri sokkal jobban fáj.

2019. máj. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Metionin ***** válasza:
100%
Cimpába semennyire, egy hirtelen szorítás és utána kicsit zsibbad. A 3. lyuk van hogy már porcba esik, nézd meg és ha porc, azt inkább szúrasd.
2019. máj. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha Berettával lőnek fülbe, nem soká fog fájni. :-)
2019. máj. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem fáj. mondjuk mind a 3-at szerintem ne egyszerre szurasd azért :D
2019. máj. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nem fáj, egy pár másodpercig kellemetlen amíg átlövik. Nekem 4 van a fülembe, egyik sem fájt :) . Viszont egyszerre 3-at ne lyukassz! Nekem is egyszer begyulladt és nem tudtam aludni napokig! Egyszerre csak egyet, egy kis idő után még egyet és így tovább!
2019. máj. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azóta megcsináltattam mindet szúrták de egyáltalán nem fájt januárra beterveztem egy targust is
2019. dec. 24. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!