Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » ARMY-k, ti benne lennétek...

ARMY-k, ti benne lennétek ilyenben, érdekelne egy ilyen oldal vagy valami magyarul?

Figyelt kérdés

Mielőtt bárki nekem ugrik, nem vagyok én sem tökéletes, én is tudok borzalmasan kinézni, főleg az utóbbi időben, de mindig megpróbálom a lehető legtöbbet kihozni magamból.


Főleg con után viszont több helyen is lehetett olvasni/hallani, hogy az ARMY-k(persze nem csak ők), sokszor hát, mondjuk úgy hogy nincsenek a toppon. Tudom, hogy mindenkinek sok dolga van, suli, diákmunka, rendes munka, különóra, szeretnétek némi életet is sőt vannak akik gyereket nevelnek stb.; és így azért nagyon nehéz jól tartani magát az embernek, sokak nem tudják ebbe hogyan lehetne valahogy bepeszorítani egy tartható rutint, meg persze a többség még tini, de legalábbis fiatal, szóval bőrproblémák és társaik. De elég rosszul esett azt hallani, hogy milyen igénytelen sok fan, mert elmegy lepattogott lakkal, lenőtt hajfestéssel, zsíros hajjal, esetleg koszos ruhában stb egy olyan eseményre ahol mások meg rengeteg pénzt, időt és energiát nem kímélve jelennek meg a legjobb formájukban, mert képviselnek valamit. Ne felejtsük el, hogy ha egy fan hirdeti bármilyen módon hogy ő pl army akkor a fiúkat és az egész fandomot képviseli.


Szóval, ugye volt régen az a mondás, hogy a magyar nők a legszebbek. Nekem pedig az jutott eszembe, hogy miért ne lehetnének az ARMY-k a legszebbek? Tudom, hogy elég furán hangzik, de ezzel is büszkévé tehetnénk a srácokat, hogy az ő rajongóik a legszebbek.

Szóval érdekelne e titeket egy olyan oldal vagy akár csak egy insta ahol tippek, trükkök, vagy akár személyre szabott segítség lenne elérhető ahhoz is, hogy alapvetően a lehető legtöbbet tudjátok kihozni magatokból és ezt hogyan lehet ötvözni a kpop és a fiúk egyedi stílusával? Lennének ilyen általánosabb dolgok, pl milyen arcformához milyen haj áll a legjobban és esetleg egy ilyen hajat, hogy tudnátok megcsinálni, különböző sminkek, bőrápolási rutinok minden bőrtípusra, különböző alkatokra illő edzések, és persze outfitek amik valahogy igazodnának a bts stílusához pl erakra lebontva stb. És ugye lenne olyan is, hogy valaki kérhetne személyre szabottan segítséget, ha úgy érzi, hogy szeretne egy másod véleményt vagy segítséget a választásban stb.


Szóval titeket érdekelne ilyesmi? Részt vennétek benne?



2019. máj. 15. 11:37
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Tolem ez tavol all es ezen az oldalon keves olyan ember lesz szerintem akit ez erdekelni fog
2019. máj. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lehetne mondjuk hogy azok válaszoljanak akiknek a kérdés szól?
2019. máj. 16. 04:30
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Vagy ötször kellett elolvasnom, hogy megértsem, de szerintem ez tök jó ötlet!! :3
2019. máj. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Tovabbi jo varakozast akkor az ilyen emberekre:) szerintem kulturaltan es szepen elugattam neked, nem ez a megfelelo platform arra, hogy megtalald azokat akiket erdekel es igenyt tartanak ra.
2019. máj. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
70%

Nagyon tisztelem benned azt, hogy segíteni szeretnél. De ezzel nagy fába vágod a fejszédet. Ha valaki (mindegy ,hogy fiú vagy lány) alapból igényes a külsejére, őt nem fogja érinteni a dolog, mert meg van a napi rutinja ezzel kapcsolatban.Akiknek bőrproblémáik vannak, gondolom igénybe vesznek bőrgyógyászt,vagy szakképzett kozmetikust.Ne feledjük, sokan küszködnek súlyproblémákkal is, és nem mindig az áll a háttérben,hogy sok gyorskaját esznek,sokat nasiznak.Ennek lehetnek egészségügyi hátterei is(sokszor genetika, vagy pajzsmirígy problémák).Sajnos aki nem túl igényes a külsejére, azt nem tudod megváltoztatni, még azzal sem, hogy példának hozod fel a srácokat,akik igencsak példát mutatnak e téren,fiú léttükre.Ezenkívűl a neten nagyon sok olyan videót lehet találni, ahol a szépségápolással foglalkoznak, de ha valakit nem érdekel, azt valószínűleg magyar nyelven sem fogja érdekelni.Persze jó lenne,ha a magyar Armyk ebben élen járnának,és büszkék lehetnénk magunkra.

Az outfitekkel óvatosan bánnék, mert nekik ezt a management szabja meg,mármint ami az Idol style-t illeti.Privát minden tag a legkényelmesebb holmikat viseli, nem tudom, érdemes-e a fanoknak ezt lekoppintani, lehet az adott illetőnek nem is állna jól.Pláne, hogy több lány rajongójuk van,mint fiú.Ők pedig pasik.Egy igazi csajszi nem igazán visel férfias holmikat.

A csajok maradjanak csajok.

Azzal viszont teljesen egyetértek, hogy a magyar lányok tényleg nagyon szépek.Meg kell találnunk az egyensúlyt,hogy egyediek,és ne „megcsinált” „mű” lányok legyünk.Ha valaki természetes,és emellett ápolt, akkor a legszebb.

Kíváncsi vagyok mások véleményére is.Bocsi a hosszú esszéért.

2019. máj. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#4 nem tudom feltűnt e, hogy utánad volt ám még pár komment...

Hogy saját maguk töröltették vagy más azt nem tudom, de azért arról a magas lóról jó lenne leszállni....


Többieknek köszönöm a válaszokat, akkor nem erőltetem, csak tényleg baromi rossz volt hallgatni, hogy akár az antik is azt hozták fel, hogy mit akarunk mi amikor így meg úgy néznek ki a fanok stb.


Outfiteket nem úgy értettem, hogy egyben lekoppintani hanem a stílust kicsit könnyedebb, hordhatóbb formában átemelni. Igen, valóban inkább a színpadi megjelenés elemeire gondoltam, mert azok a jellegzetesebbek és érdekesebbek. Kényelmesen öltözni azért segítség nélkül is tudunk. :)

2019. máj. 16. 22:14
 7/8 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem akkor is kezdd el, ha nem érdekel senkit. Példát mutathatnál az egész ötlettel, hogy egy más, jobb irány legyen a "menő", a kedvelt.
2019. máj. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
En csak abba tudok belekotni, hogy valaki irta el kene tunnie a mu lany stilusnak. Hat mar ne is haragudj ne szabd mar meg kinek milyen stilusa legyen.
2019. máj. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!