Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a különbség a glamour meg...

Mi a különbség a glamour meg az akt fotók között?

Figyelt kérdés
Tök ugyanaz a kettő, nem értem... én régen azt hittem, a glamour ilyen elegáns, luxus hangsúlyos az akt meg magamutogatós...

2019. máj. 18. 14:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Az akt meztelen, vagy legalábbis majdnem meztelen. A glamour meg nem.
2019. máj. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Google barátom irtó gyorsan megválaszolta a kérdésed a “különbség akt glamour” kereséssel: aktnál a test vagy egyetlen testrész a lényeg, a formákkal, fényekkel kátszik, általában egyáltalán nincs semm ruha és többnyire egyáltalán nem látszik az arc, a modell személye nem fontos.

a glamournál viszont általában van valamennyi ruha, csak látszik valamennyi a testből is, altalában látszik az arc, fontos a modell felismerhetősége is.

a két műfaj néha találkozik, összemosódik, nehezen elhatárolható és az is előfordul, hogy totál keverik az emberek.

2019. máj. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!