Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol lehet A-s kosárméretnél...

Hol lehet A-s kosárméretnél kisebb melltartót venni?

Figyelt kérdés
Nagyon sok helyen kerestem már, de még a legkisebb kosaras melltartók is túl nagyon rám, mindig marad egy kis hely a melltartó és a bőröm között. Olyan melltartót keresek aminek azért van tartása, de nem az a nagyon kitömött push up. Köszönöm előre is a válaszokat! :)
2019. máj. 18. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Bemész egy normális fehérnemű boltba pl triumph és kérdz segítséget

De az A nál csak az AA kisebb, ami gyakorlatilag egy tini top, takarásra, tartani nem kell semmit, mert nincs.

Ha valami melled van, akkor inkább a rossz fazon lehet a gond, vagy a rossz körméret választása... szakboltban segítenek

2019. máj. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2019. máj. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én kamaszként a Tescoban találtam ilyet, az gyerekmelltartó volt, merevítő nélkül, akkorra pont megfelelt.

Most felnőttként sincs sokkal nagyobb mellem, de az A-s kosár már általában jó, c&a-ban, tezenisben tudnék talán találni, ha ennél is kisebb kellene.

2019. máj. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%
Minden rosszindulat nélkül, de A kosár alatt minek egyáltalán melltartó? Mit tart?
2019. máj. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
83%
Utolsó, azért kell ilyen kis mellre mert esztétikailag sokkal szebb ha takarja valami. Nekem pl hegyes épphogy A kosaras mellem van. Ha nem lenne rajtam melltartó akkor csak 2 csúcsosodó háromszöget lehetne látni, ami elég ronda. Nem mindenkinek adatik meg a formás mell.
2019. máj. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!