Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kicsi 34-es láb egy 160cm...

Kicsi 34-es láb egy 160cm magas lánynak?

Figyelt kérdés

2019. jún. 1. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Persze, hogy kicsi, még a 35-ös is ritka.
2019. jún. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Attól függ hány éves. 10-14 éves korban akár még jó is lehet, afelett már elég kicsi. Különösebb probléma nem lenne belőle, csak ilyen méretű cipőt inkább gyerekosztályon találni, magassarkúról, nőiesebb darabokról pedig le kell mondani. Az igazán nagy hátrány cipővásárláskor van.
2019. jún. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

En 155 vagyok es 35-36-ot hordok, szerintem kicsi ha mar felnott vagy, de ha meg novesben akkor nem

20/L

2019. jún. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Eléggé kis fejletlen gnóm méret a magassághoz az biztos.
2019. jún. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha 14+ vagy, akkor igen, én kisebb vagyok nálad kb 10 centivel, 35-ös és még ez sem nevezhető nagynak (felnőtt vagyok) :)

Ha magassarkút szeretnél, ajánlom a Kislábú Nők Cipőboltját, drága ugyan, de szép és minőségi cipőik vannak.

2019. jún. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!