Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Gyantázás hogyan? (bővebben lent)

Gyantázás hogyan? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a kérdéssem, hogy aki borotválja a lábát az még áttérhet gyantára attól?

+Ha gyantázza valaki a lábát mindig azt hallom,hogy egy bizonyos hosszúság kell neki. Ezt nyáron, hogy oldjátok meg? Nekem nagyon erős sötét szőrzetem van és ha mindig meghagynám, hogy gyantázni lehessen nem hiszem, hogy szép lenne a lábam hosszú borostásan. :/



2019. jún. 11. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Baratnom gyantazza. Lassan mar 5 eve. A szor nem no olyan surun, viszont meg kell varni, hogy nojjon egy kicsit, kulonben nem tepi ki a szort a gyanta. Hosszabb ideig lesz sima a borod utana... Viszont be kell vallalni, a fajdalmat es hogy neha szormok leszel...

2019. jún. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, átmlehet állni. Nekem is nagyon erős, dús a szőrzetem, nem mindig, de néha gyantáztatom. Ilyenkor előtte valamennyire ki kell növesztenem, igaz, az én esetemben ez elég látványos, de ha valaki megszól, mondom, hogy a gyanta miatt. Most is ilyen és bizony ebben a melegben nem járok miatta hosszúban.
2019. jún. 12. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egy hétig vagyok egy kicsit szőrös, csak közelről látszik, semmi feltűnő. A gyantázás után nem fog az összes szőrszál egyszerre visszanőni mint borotválás után.

Időzítsd ezt a menzesz hetére, olyankor úgyse mennél strandolni gondolom.

2019. jún. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Eddig borotváltam de már meguntam, hogy csak borotválás utáni nap nem látszik és utána már ismét. :/

Valószínüleg váltani fogok.

2019. jún. 12. 18:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a gyanta macerás, pont azért, mert vissza kell növeszteni. Én epiláló gépet használok. Az az egész pici szőrszálat is meg tudja fogni, ezért nem kell kivárni, amíg megnő. Egy idő után nekem meg is ritkult a szőr a lábamon.
2019. jún. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2019. jún. 14. 00:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!