Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hány nap alatt húzódik össze...

Hány nap alatt húzódik össze a fültágítóm helye?

Figyelt kérdés
10 mm es volt , februárba kezdtem el tágítani, nem kapkodtam el a dolgokat és nem tágítottam gyorsan, ma kivettem. Nem tudom mire számíthatok hogy körülbelül mikorra megy össze ha nem teszek bele semmit, de elég szépen huzódik azt látom. Akinek van tapasztalata kérem az írjon. ( az olyan válaszok hogy minek tetted bele és stb... nem érdekel) köszönöm a megértést.
2010. júl. 8. 16:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem csak 5 mm-es volt benne, én is kivettem. Elég gyorsan húzódott. Amikor már elég kicsi volt a lyuk, akkor tette bele sima pötty fülbevalót. Asszem olyan 2-3 hét alatt visszament. Nem lehet megmondani, hogy valaha is tágítottam. Szerintem neked 3-4 hét és összenő.

20L

2010. júl. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én kb másfél hete vettem ki a 12 mm-est, és most fele akkora mint volt.:)
2010. júl. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én kb 4 hete vettem ki a 8-as tágítómat és már annyira összement hogy már fülbevalót thetek bele :D
2010. júl. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igenjó, hát ahz képest hogy délután vettem ki igy estére ha huzni akarom kifele akkor már picit fáj, szóval húzódott valamennyit biztos, csak azt hallottam ha hirtelen tágitják akkor gond lehet az összehuzodással... mert 2-től 5ig gyorsan csináltam azt picit tartottam hogy nem megy össze :D
2010. júl. 8. 23:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is gyorsan tágítottam, még vérzett is. 12 mm-s voltam
2010. júl. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Most szűkítem a 10-eset vissza, két napja, most olyan 5mm-es. Nekem gyorsan szűkült. :D
2010. júl. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
megnyugodtam eléggé, amugy már sztem a 6os bele sem menne mert mikor huzom ki picit oylan érzés mint mikor tágitottam, elég hamar összeszükült, a 10est visszatenném bepisilnék :D
2010. júl. 9. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!