Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a jele, ha a fül nem bírja...

Mi a jele, ha a fül nem bírja a bizsut?

Figyelt kérdés

Olvastam sok kérdést és cikket, hogy mit tegyél, ha nem bírja a füled a bizsut.. de azt, hogy mik a konkrét jelei, sehol nem láttam..


Most kb. 1 hete egy feketére festett acél "hamis fültágító" volt a fülemben. Ma reggel, ahogy vettem fel a fejemet a párnáról (a fülbevalós oldalamon szoktam aludni), nagyon érzékeny volt ott a fülem, ahol a fülbevaló van. Most is, még nyomásra érzékeny/fáj.


Ez jele lehet annak, hogy nem bírja a fülem a bizsut, vagy csak simán elfeküdtem?



2019. jún. 13. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Viszket és fáj, kipirosodik, esetleg váladekozik. De az első jel a viszketés.
2019. jún. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem pár perc után elkezd viszketni a lyuknál


(Fél éve voltam allergia vizsgálaton, a nikkel pozitív lett)

2019. jún. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

viszketés szerű érzés, duzzanat, bepirosodás, gennyesedés. nekem ilyen. bizsu váltja ki.

vedd ki, fertőtlenítsd, hagyd pihenni pár napot, majd tegyél bele mást. orvosi fém, acél, titán... sokféle van.

lehet csak elaludtad ha nincs gyulladás amúgy. aki érzékeny rá, annak begyullad a lyuk és akörül is a bőre.

2019. jún. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Fáj, gyennyedzik esetleg vérzik
2019. aug. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!