Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » One step gél lakkra ha teszek...

One step gél lakkra ha teszek alap és fedőlakkot, akkor változtat a tartósságán?

Figyelt kérdés

2019. jún. 22. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:
24%

??? Alapot miért akarsz tenni a tetejére? Vagy az alap és fedő egy?

Egyébként nem sokat javít a tartósságán, legalább is annyira fedővel sem tudod kihúzni a tartósságát, mint a 3 step-é, amúgy meg több mindentől függ, mennyire készíted elő jól, mennyire veszed igénybe, stb. Nem tudom milyen márka, de ha Crystal, akkor vegyél mondjuk 3 step gél lakkot.

2019. jún. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nyilván nem a tetejére fogom az alaplakkot tenni hanem alá, a fedőt meg a tetejére, csak a kérdést gyorsan le akartam írni😅 Eddig simán kitartottak a gél lakkjaim 3hétig (utána szedem le a lenövés miatt) de most találtam egy moonbasa márkájú gél lakkot aminek olyan szép volt a színe amilyet eddig semelyik márkánál nem láttam, és az eladó véletlen se válaszolt a kérdésre hogy 3stepes-e, azt se tudta szerintem mit jelent, és mint kiderült itthon one stepes gél lakk.. Ezért tettem fel a kérdést, hogy ha ugyan úgy megcsinálnám mint a 3stepest (alap, 2szín, fedő) akkor az is lehetne e ennyire tartós hogy kibírjon 3hetet? Brillbird extra top fedőlakkot használok, és érdekelne hogy nem lesz e gond rákenni? Valahol hallottam hogy bereped vagy mi, valahol meg hogy nem fog semmi történni ha ráteszem és ugyan úgy jó
2019. jún. 23. 09:06
 3/6 anonim ***** válasza:
24%
Minden 1 step géllakkot alappal és fedővel használok.
2019. jún. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%

Értem, elnézést a feltételezésért, de hidd el, van, aki alapot is ken a tetejére. 😄 Illetve vannak, amelyek fedők, de egyben alaplakkok is.

Az én véleményem a one stepről, hogy egyénenként változó, volt olyan vendégem, aki 2 és fél hét után visszajött, semmi baja nem volt a körmének. Míg másnak 1 hét után lepattogott. Általában 2 hetet mondanak tartósságra (3 step 3 hét). A különbség ez és az elkészítés. One step előtt No Buffer Scrub-bal áttörlöd (ha nincs, akkor finommattítóval éppen csak lemattítod), majd megy rá 1-2 réteg gél lakk, fedő sem kell, mert fixálásmentes gél lakkok. A 3 step előtt is mattítás, én mindig kenek Base gelt, illetve erősítőt (Hardenert) is, majd azt fixálom, 2 réteg gél lakk és fedő. Én csak Crystal Nails anyagokkal dolgozom. Brillbird fényzselét nyugodtan rákenhetsz. Megtörni akkor szokott, ha a fényzseléd nem rugalmas, erre a neten rá tudsz keresni, hogy neked milyen van.

2019. jún. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%
Én is moonbasa 1-step színt használok alap és fedőlakkal, simán bírja a 3 hetet.
2019. jún. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat😊 Remélem ugyan olyan tartós lesz mint amilyen eddig volt😃

#4 az már rég rossz ha valaki a sima alaplakkot rákeni a tetejére, gondolva hogy jó oda is😂

#5 te milyen alap és fedőt használsz hozzá?

2019. jún. 23. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!