Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok ti mivel szőrtelenítite...

Lányok ti mivel szőrtelenítitek a puncitokat, hogy ne legyen szúrós meg kiütéses?

Figyelt kérdés
Én férfi borotvát szoktam használni, mert az úgy vettem észre, hogy az jobban le tudja vágni a szőrt, mint a női, de még így is vannak olyan részek pl. hajlatok ahol szúrós marad és nem viszi le teljesen pedíg ott csakis új éles borotvát használok.Szóval a borotva nem a legjobb én ugy érzem gyantázni meg nem akarok, mert elég sűrű a szőröm és tuti oda is f*snék.Egyéb szőrtelenítő krémekről is hallottam, de nem tudom mennyire egészséges ilyen érzékeny területen használni.Ti ezekkel az apró szúrós ottmaradt szőrökkel mit csináltok?Még nem volt kapcsolatom, de ez nem zavarja a ferfiakat ti mit tapasztaltok?Vagy egyáltalán baj ha egy kicsit szúrósabb marad itt-ott, mert tényleg akárhogy csinálom nekem minfíg kicsit olyan marad.

2019. jún. 23. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A szőrtelenítő krém ugyanazt tudja (sőt, lehet annyit se), mint a borotva, csak még egy erős vegyi anyagot is kensz egy érzékeny területre.

Meg lehet szokni a gyantát, csak tényleg ne magadnak csináld, azt nem tudom hogy lehet egyedül kivitelezni.

Én epilátorral, illetve ahol nagyon érzékeny, ott szemöldök csipesszel csináltam annó. Kicsit időigényes, de magadnak is meg tudod csinálni, az epilátor fáj, de a csipesz teljesen kibírható.

Egyébként az én párom különösebben nem zavarta, ha picit szúrt, én viszont ki tudtam volna bújni a bőrömből a borosta szúrása miatt. Úgyhogy nem sok esélye volt vele "találkozni".

2019. jún. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szőrtelenítő krémet tényleg ne hasznàlj intim területre! Sőt sehova!!

Szó szerint leoldja a szőrt, és nem csak a szőrt, habem a bőrt is. Azért is allergiásak sokan rá. Nem akarom tudni hogy milyen vegyi kemikàliàkat tartalmaz, ami leoldja a szőrt. Az biztos hogy én betiltanàm 😂


A gyantázástól nem kell félni. Első pár alkalom kellemetlen. De megszokható! :)

És már egy alkalommal sokkal ritkàbban nő vissza a szőr!

Mindenképp bízd szakemberre! Ne te kísérletezz otthon!

2019. jún. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmivel. Sok évig borotváltam,mást nem bírtam de a borotvát se..képes voltam véresre vakarni annyira szúrt meg csúnyán kipattogzott akármit csináltam. Elegem van ebből nem kínzom magam. A páromnak így is jó,sőt jobban is szereti mint csupaszon.
2019. jún. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :).Amúgy igen én is egyre többször hallom, hogy nem gond ha az emberen van egy pici szőr ott lenn, mert legalább látszik, hogy fenőtt, de engem nem tehetek róla még az a pici is zavar ezért mindebképp meg szeretnék tőle szabadulni.A gyantáról annyit, hogy ha szakember csinálja nektek nem szokott benőni tőle a szőr?Mert én amikor még fiatalabb koromban kipróbáltam a gyantát/epikátort nagyon sok benőtt és rendesen be is pánikoltam ,hogy mit csináljak vele, mert ez nagyon nem néz ki jól ezert is félek tőle, de nyilván van akinek nem hajlamos erre.
2019. jún. 23. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!