Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ilyen illatú parfümöt keresek,...

Ilyen illatú parfümöt keresek, valami ötlet?

Figyelt kérdés

[link]


Nagyon megtetszett ez az illat, valami hasonló tök jó lenne nyárra. Kicsit olyan naptejes, friss illata van, uniszex. Aki ismeri ezt a terméket tud valamit ajánlani?

Nő vagyok,szóval női vagy uniszex illatot keresek.


2019. jún. 23. 21:57
 1/5 A kérdező kommentje:

Bocsi, elrontottam a linket. Erre gondoltam:


[link]

2019. jún. 23. 22:02
 2/5 Nagy.bettike21 ***** válasza:
Szerintem szagolgass ferfi parfumoket! En is lany vagyok, de ennek ellenere imadom az eros, ferfias illatokat! Van is ferfi parfumom, soha senki nem jott meg ra, hogy igazabol nem is noi illat. Volt aki no letere megdicserte, en meg nevetve mondtam, hogy ez valojaban egy ferfi illat
2019. jún. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jó ötlet, de nem ciki szerinted? Ez amit linkeltem is csak picit férfias, inkább uniszex illat. Megkérdezhetem neked milyen ffi parfümöd van?
2019. jún. 25. 21:36
 4/5 Nagy.bettike21 ***** válasza:
Szerintem nem ciki. Nekem igazabol ilyen “no-name” zaras ferfi parfumom van. Eros illat, igy inkabb akkor teszem fel ha bulizni megyek vagy ilyesmi. A neve az enyemnek: W/END (legalabbis ez van az uvegen)
2019. jún. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Majd megnézem azt is amit te használsz. :)
2019. jún. 26. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!