Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak a szemöldökömmel?

Mit csináljak a szemöldökömmel?

Figyelt kérdés

A szemöldököm sötétebb,mint a hajam (szőkés-barnás a hajam és sötétbarna a szemöldököm).Kihullott pár szál és most lyukas egy-két helyen,szóval megpróbáltam befedni azokat a részeket.

Első nekifutásra ceruzával próbáltam(a legvilágosabb,szőke árnyalatúval).Túl sötét lett,pedig épphogy csak a lyukakat fedtem be vele.

Második nekifutásra porral.Az is sötét lett.

Harmadik nekifutás pomádéval.Az is sötét lett.

Ezután vettem észre,hogy sokkal sötétebb a szemöldököm,mint a hajam.


Mit kezdjek vele? Kozmetikuson gondolkodtam,de félek, hogy ha befesti, akkor is sötét lesz.Vagy én rontok el valamit?



2019. jún. 28. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Keress szemhejfesteket megfelelo arnyalatban, nagyobb a valasztek, nyugodtan feltoltheted azzal is.
2019. jún. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én szemöldökceruzát használok. Szerintem nem feltétlenül a színárnyalattal van baj, lehet túl erősen csinálod és természetellenesnek tűnik. Én nem "rajzolok" vele, hanem nagyon gyengén hozzáérintve a bőrömhöz, a ritkás részen (nekem ez a szemöldököm eleje és vége) satírozok vele. Miután felvittem egy nagyon pici festéket, az ujjammal kicsit elkenem, hogy ne legyen nagyon intenzív a szín. Természetes lesz az eredmény, sokan dicsérik, hogy nem is feltűnő, hogy formázva van. Remélem sikerült érthetően leírnom. Színt ne a hajad alapján válassz, nekem is világosabb a hajam, mint a szemöldököm.
2019. jún. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A hajam természetesen mézszőke a szemöldököm meg fekete. Eszem ágában sincs befestetni egyiket sem! Igen nagyon sokaknál ez kiveri a biztosítékot, nekem ez a természetes és ettől karakteres az arcom. Egyébként én porral szoktam megcsinálni(régen ceruzáztam de nagyon ritkította a szemöldököm sajnos, pedig nem állat módjára használtam) és tényleg csak picit 'rásegítek' a saját formámra nem pedig rajzolok egy újat. És mindamellett hogy a saját szemöldököm bár fekete én mindig sötét barna port használok ha a feketét használnám azzal már úgy néznek ki mint egy boszorkány vagy nem is tudom.

A pomádé szuper dolog, de nagyon alattomos ha nem tapasztalod ki. Először vigyél fel egy pici mennyiséget-tényleg nagyon minimális elég az esetre, majd az ecsetet húzd végig párszor a kézfejeden. Ami utána marad az ecseten az jó de nagyon óvatosan tényleg légies mozdulattal vidd fel úgy 1. nem lesz mű hatása 2. nem lesz sötét. Egyébként az a módszer mindenre igaz (por és ceruza is) hogy lágyan légiesen kell felvinni különben színben és intenzitásban is durva lesz a végeredmény. Esetleg kérd meg egy barátnőd hogy próbálja neked megcsinálni de te se add fel! Gyakorlat teszi a mestert! Ha végképp semmi akkor egy jó kozmetikus

2019. jún. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy jó kozmetikus a hajszínedhez igazítja a festék színét és árnyalatát. Tudja hány percig hagyja rajta, hogy se túl sötét, se túl világos ne legyen. Ismeretségi körödben kérdezgess utána jó szakembereknek, személyes vélemények útján biztosabban találsz jó szakembert is.
2019. júl. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!