Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szombaton írni fodfásznak,...

Szombaton írni fodfásznak, időpontkérés gyanánt illetlenés vagy nyugodtan írhatok?

Figyelt kérdés

2019. jún. 28. 21:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha olyan viszonyban vagytok, nem. Különben írni szerintem nem gáz, max. Viaszair, hogy hétfőn megbeszélitek. Kevésbé illetlen, mint hívni.
2019. jún. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez több mindentől függ. Szokott e szombaton dolgozni? Mennyire vagytok jó viszonyban? Kikötötte e valahol hogy lehet üzenetben is keresni?

Példákkal élve:

Nekem rokonom a fodrász, de hétvégén nem dolgozik és nála telefonon lehet időpontot kérni.

Előző körmösöm pl hétvégén is dolgozott, de ott is csak telefonon lehetett.

Mostani körmösömmel meg facebookon szoktuk megbeszélni az új időpontot mert így tudom hogy nem zavarom és akkor ír vissza ha van ideje, hétvégén is lehet neki írni.

2019. jún. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!