Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mitől éri meg dm pontokat...

Mitől éri meg dm pontokat gyűjteni? Nincs %-os kedvezmény,1 vásárláskor csak pontokat kapok kedvezményt nem.

Figyelt kérdés
Nem tudom kinek éri ez meg. Tudom hogy legközelebbi vásárláskor levonják a pontok ft értékét, de hogy összejöjjön pár ezer ft, ahhoz több vásárlás kell. Más boltokban minden vásárláskor van kedvezmény ha visszajárok.
2019. júl. 3. 23:21
 1/5 qborka ***** válasza:

1 pont = 1 forint, akkor váltode be, amikor akarod.

A végösszegre 10szeres pont van, egy hónapban egyszer.

Ha valaki szereti a sajátmárkás termékeit a DMnek, nyilván annak éri meg a legjobban,mert egyébként nem olcsó üzlet. Én majd évvégén váltom be, tavaly, igaz,akkor kicsit más volt a rendszer, 3000 forint kedvezményem volt.

Nekem is jobban tetszett a korább irendszerük, de ezzel sincs bajom.

2019. júl. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%

Amióta megszűnt a régi kuponos sztori a dm-ben, azóta ez a pontgyűjtős cucc van, semmire nem jó.

Azóta ritkán járok, pedig régen mindent ott vettem, ami kapható náluk.

Pampers pelenkára volt kéthavonta -15% kupon, finish mosogatógép tabletta 3 havonta - 50%, 150 pontért 10% a végösszegből... Meg sok más.

KB 2 havonta jártam és alkalmanként 30-40.000 Ftot fizettem, 50-70.000 Ft értékű termékért.

Szóval ami most van, ehhez képest semmi.

2019. júl. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 qborka ***** válasza:
Nekem is jobban tetszett a korábbi kuponos rendszer, viszont pont tegnap este láttam, hogy 1 pont a beváltásnál 3 forintot ér. azaz, ha összegyűjt valaki 500 pontot- ami azért hamar megvan, 1.500 forint kedvezményt kap. Ez így azért egész jó:) Főleg, hogy abban a hitben voltam, hogy 1 forint 1 pont.
2019. júl. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 qborka ***** válasza:
300 forintonként kapunk 1 pontot 😂 elnézést.
2019. júl. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szerintem meg nem gyűlnek gyorsan. Pontosabban akkor gyűlnének ha sokszor odamennék vásárolni drágán, és valamikor 1x beváltom egy plusz vásárlásnál.
2019. júl. 8. 07:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!