Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A parfumcenter.hu-n, eredeti...

A parfumcenter.hu-n, eredeti parfümök vannak? Érdemes onnan rendelni? Az, hogy minél nagyobb ml-s, számít azon, h mennyire intenzív az illata?

Figyelt kérdés
2008. nov. 13. 15:26
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Ja egyébként úgy is az lesz a másik válaszolónak a kérdésedre a válasza, hogy eredetit nem lehet internetről rendelni csak hamisítványt:)
2008. nov. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
most akkor, mivan???merjek onnan rendelni?:D
2008. nov. 17. 17:42
 13/25 anonim ***** válasza:
85%
Tuti hogy az előző válaszoló jattot kap a parfümcentertől hogy így nyomja :D
2008. nov. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
58%
Hát ez nemigaz:) Csak simán rendeltem onnan és nagyon tetszik a parfüm:D
2008. nov. 18. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
92%

Tetszeni tetszhet,azzal nincs is gond,hisz a hamisítványnak is van illata...

Majd egyszer kérj meg valaki HOZZÁÉRTŐT,hogy mutassa meg,hogyan lehet felismerni,ha valami nem eredeti.

Részemről ennyi.

2008. nov. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
És honnan lehet felismerni?
2008. nov. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Na látod?Ha tudnád,nem kérdeznéd meg:)

De biztos nem veled osztanám meg ezek után,bocsi:)

2008. nov. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Egy parfüm töménységét, intenzitását az EDC (Eau de Cologne), EDT (Eau de Toilette) vagy EDP (Eau de Parfum) jelzi. Az Eau Fraiche is kevésbé tömény, általában egy parfüm nyári verzióját hívják így.

A parfümcentertől nem rendeltem még, de most már az interneten szoktam beszerezni az illatokat, amelyek eredetiek voltak. A parfumoutlet-től, a parfummax-tól, a parfumszalonból és az illatfelhőtől rendeltem eddig. Onnan tudom, hogy eredeti, mert Douglas-ben és a Marionnaud parfümériákban vett illatokkal teljesen megegyezőek voltak, ott pedig borsos áron, valódi illatokat lehet kapni. Az üveget, a parfüm színét, illatát is összehasonlítottam a boltiéval és egyező volt.

Szerintem vegyél egy olcsóbbat a parfümcenterből mintaként, vagy rendelj csak parfümmintát és azt teszteld le a boltiéval. Ha megegyezik, bátran rendelj.

2008. nov. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

rendeltem egy 6000Ft-osat, ha beválik örülök, de ha nem akkor legalább van miből tanulnom:)

Jha és majd megosztom veletek a tapasztalatomat;)

Köszi mindenkinek a válaszokat!!!

2008. nov. 19. 15:24
 20/25 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Megjött a parfümöm:)a doboza olyan mint a parfümériákban, az üvege is, sőt az írása is.az illata semmivel sem gyengébb, mint az előzőm...

egy különbség van, 3000Ft-tal olcsóbb volt:)

Mondjuk én nem értek hozzá, de 100%-ig biztos vagyok benne, hogy eredeti!!!!

2008. nov. 20. 14:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!