Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Otthoni kezdő gél lakk szettrő...

Otthoni kezdő gél lakk szettről kérnék véleményt? Érdemes venni egy laikus is meg tudja csinálni?

Figyelt kérdés
2019. júl. 8. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:
16%

Nekem még csak itthoni gél lakkozásom volt, így hasonlítási alapom nincs.


Igazából nekem sokáig fent maradt, pár alkalom után pedig hasonlóan szép lett, mint amit a körmöstől várnék. Az egy problémám vele, hogy nagyon roncsolta a körmeim. A szép hosszú körmöm letört utána, meggyengült,nyilván idő után megerősödött újtlra de mégis. Nem tudom h rosszul tettem fel, szedtem le vagy a géllak alapból ilyen hatással van a körmeimre, de én emiatt hagytam abba.

2019. júl. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, én csak ajánlani tudom. Olyan kezdőszettet ne vegyél amiben 1 ujjas lámpa van, az teljesen használhatatlan.

A gél lakkozás nem nehéz vagy bonyolult, inkább csak gyakorlás kérdése.

Nekem nincs nagy kézügyességem, mégis meg tudom csinálni tartósabbra a gél lakkomat mint sok körmös helyen.

És nem kell lereszelned a régi lakkot a körmödről, ezzel gyengítve a körmöd. Tök jól lejön a lakk magától is, ha rajtahagyod rendesen az oldószert. Nekem szalonban sose várták ki h magától leoldódjon, inkább nekiestek a reszelővel.

2019. júl. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Első! Nem a gél lakk tette tönkre a körmeidet, hanem te magad!!!

Ezért terjedt el az a tévhit, hogy a műköröm meg a gél lakk roncsolja a körmöt, mert az önjelölt körmösök otthon nekiesnek és szétreszelik a körmeiket, ha adj Isten elkezdenek máson is ügyeskedni, aztán meg terjesztik az igét, hogy “a gél lakk tönkre tette a körmöm”!🤦🏼‍♀️ Nem, nem a gél lakk volt!

Kérdező, akár meg is érheti, de könyörgöm ne reszelővel ess neki a körmeid mattításához, elég egy buffer, vagy egy “no buffer scrub”.

Nézz videokat, hogy hogyan kell elkészíteni, használj fertőtlenítő folyadékokat az eszközökre és a kezedre/körmeidre is, kövesd a lépéseket és sikerülhet! De ne kezd el szakképesítés nélkül máson is alkalmazni!

2019. júl. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!