Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak a körmömmel?

Mit csináljak a körmömmel?

Figyelt kérdés

Egész nyáron növesztettem a körmömet,h utána gél lakkal kilegyen festve és olyan legyen mintha műkörmöm lenne (közbe meg nem csak hosszúra megnövesztettem a körmöm)

DE LETÖRT 2 KÖRMÖM ÉS MINDENKÉPPEN AZT SZERETNÉM HOGY NE KELLJEN LEVÁGNI A TÖBBI KÖRMÖMET MERT NAGYON SOKAT SZENVEDTEM H HOSSZÚ LEGYEN ÉS H NE RÁGJAM LE!

A kérdésem az annyi lenne,h olyat lehet-e,h 2 körmömre műkörmöt kérek és arra gél lakkot és a többi körmömre is gél lakk?

Vagy mindenképpen lekell vágni az összes körmöm?

Valami tipp, h gyorsan megnőjön a körmöm?

V mit csináljak?

Köszönöm a válaszokat,remélem érhető amit írtam



2019. júl. 11. 18:04
 1/7 Angel369 ***** válasza:
91%
Megcsinálják,de am ne ez legyen a legnagyobb bajod az életben!
2019. júl. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha azt kéred, akkor kettő körmöt építenek és gellak-kal fedik, a többi sima gellak.

Ha jó körmöshöz mész, akkor észre sem lehet majd venni a különbséget.

2019. júl. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
39%

Mit csinálj? Kapcsold ki a Caps Lockot és ne ess kétségbe.

Igen kérheted úgy hogy zselét rakjon a két letört körömre. De egyébként mennyire hosszú? Mert ha nagyon hosszú nem ajánlott a gél lakk, könnyen letörhet.

2019. júl. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Metionin ***** válasza:
Valamilyen szinten átérzem, piti probléma de én is 16 évig rágtam a körmöm és nagy élmény volt amikor először megnőtt. Amúgy simán megcsinálják.
2019. júl. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is azóta hosszú hogy elkezdtem gél lakkozni, magában paapírvékony és törik, ha letörik egy nem érdekel az rövidebb lesz, majd visszanő.
2019. júl. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Amúgy kb 7-8mm hosszú a körmöm ami még nem tört le😫 Esküvőre szerintetek milyen szín lenne a jó?😅 Mármint illik megjelenni egy neon zöld körömmel? V ilyesmi? Mit ajánlotok?

2019. júl. 11. 20:15
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát, a neonzöld pont nem az amit essküvőre ajánlanék, igazából a fekete se olyan feltűnő magában, inkább az ilyen csillogós, króm, metál, neon színeket kerülném amik nagyon virítanak. Bár essküvőtől is függ, modern esküvőre ahol főleg fiatalok lesznek bátrabban lehet körmözni mint egy klasszikus konzervatívabb eseményre.

Ha nem vagy biztos legyen nude valamilyen díszítéssel, azzal nem tudsz mellélőni.

2019. júl. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!