Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Titeket zavar, ha egy...

Fiúk! Titeket zavar, ha egy lánynak naggyobb, görbe orra van? Annyira nem vészes.

Figyelt kérdés
Valaki még azt is mondta, hogy illik hozzám, nekem ez áll jól, de szerintem csúnya :(. Nem kell kímélni, várom az igazán őszinte válaszokat! Nagyon zavaró?

#orr #arc #nagy orr #vastag orr
2019. júl. 13. 13:29
 1/2 A kérdező kommentje:
*nagyobb
2019. júl. 13. 13:30
 2/2 anonim ***** válasza:
95%

Nekem van egy lany ismerosom, neki is gorbe az orra. Szerintem nagyon jol all neki, eskuszom volt, hogy megirigyeltem, olyan karakteres:DD

Azt leszogeznem, hogy futnak a lany utan a fiuk, szoval nem hiszem, hogy ez barkit is zavarna.

Testveremnek is ilyen az orra es o is tipik meno lany volt annak idejen, mostmar feleseg es ket gyermeke van.

Fogadd el magad en azt mondom. Tok meno az orrod, ezen ne stresszelj, tiszta egyedi😅

2019. júl. 14. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!