Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehetséges nem fekete embernek...

Szili01 kérdése:

Lehetséges nem fekete embernek pontosan ilyen hajat csinálni? Esetleg egy helyet ahol megtudják csinálni? (Pest)

Figyelt kérdés
[link]

2019. júl. 16. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Annak akinek alapból extra göndör , erős szálú haja van annak megtudják csinálni.

De egy vékony szálú hajból sosem lesz ilyen haj. Kollégám fekete, és hasonló a haja. Nemrég megtapogattam. A hajuk durva, vastag, erős, és olyan drót tapintású. Szint bárhogy megáll a hajuk ahogy fésülik.

2019. júl. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Esélytelen. Nem alkalmas rà a hajunk texturàja
2019. júl. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazábol nekem alapból göndör hajam van de a tapintása nem annyira drótos de durvább az átlagnál (barna vagyok) viszont egy helyet esetleg tudtok mondani ahol ezt megcsinálhatnák?
2019. júl. 16. 22:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet.
2019. júl. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem mert ez alapból ilyen haj, ezt nem fonjak vagy sodorják, ez ilyen. Ezt neked sehol nem fogják tudni megcsinalni. Ha nem hiszed, kérdezd meg az afrolinet...
2019. júl. 17. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Esetleg kreppelovel többször atmenni a hajon, az hasonló hatást kelt. Hajmosastol hajmosasig.
2019. júl. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!